Elden Ring ve souls like sevmeyen bir ben miyim?

Hocam oyun oynuyoruz kafamız dağılsın diye tansiyonumuz yerine gelsin dünyadaki sıkıntılardan uzaklaşalım diye Elden Ring gerçekten dünyadan daha büyük sıkıntıyla karşılaşıyoruz :D

Mesela beni 3 gün uykusuz bırakan vicdansız ırz düşmanı astel 🤬
Eki Görüntüle 2183170

Arkaya ışınlanıp bir kapma hareketi var ya hocam hidetaka miyazaki reyize hiç hoş olmayacak şeyler söylemek zorunda kaldım :D

Şu an ranninin görevi yapacağım diye bu tipsiz canavara geldim 5 kere denedim yok ediyor beni ya. Çıldırdım kapadım oyunu sonra gideceğim bu muşmula suratlıya.

Ha mimic tear kullanmışsın ha hile açmışsın ne fark ediyor ikisinde de sen öldürmüyorsun o yüzden öyle çok güçlü summonlar çağırmak saçmalık bana göre. Elden Ring zaten boss kesmekten ve keşfetmekten başka bir şey yapmadığın oyun onu da gidip summona yaptırıyorsan ne anlamı kalıyor oyunun ve dostum @TRCONNOR 30 saatte hiç keşif yapmadın mı hocam rennala en basit demigod olabilir oyunda ki ben bile 2. denememde geçmiştim 53 level falandım Vigor da 22 olması lazımdı DeX+strength buildiyle bayağı rahat geçmiştim. Galiba sen Vigor'a falan pek ağırlık vermedin yoksa rahat geçerdin.
Mimic Tear oyunun bir mekaniği, hile ise değil. Arasında büyük bir fark var ki sen iş yapmadığın sürece Mimic Tear da adam akıllı iş yapmaz. Ki ben Mimic Tear gibi şeylere karşıyım söyleyeyim.

Bu arada at üzerinde yapılabilen boss fightlarda kullanabileceğiniz ufak bir glitch önereyim. Boss'un herhangi bir hamlesini o an at üzerinden inerek engelleyebiliyor ve hasar yemiyorsunuz. Ben bunu fire giant ile kapışmamın 7. saatinde keşfetmiştim. 😀

Bu arada at üzerinde yapılabilen boss fightlarda kullanabileceğiniz ufak bir glitch önereyim. Boss'un herhangi bir hamlesini o an at üzerinden inerek engelleyebiliyor ve hasar yemiyorsunuz. Ben bunu fire giant ile kapışmamın 7. saatinde keşfetmiştim. 😀
Ben Fire Giant'ı yan boss sandım öylesine görüp dur şunu bi keseyim dedim tekte kestim ana bossmuş ya la.

Umarım ben başlayan kadar fixlenmez hocam.

Selamın Aleyküm güzel dostlar iyi günler (yazdığım zaman saat gece 1 buçuk ama olsun) efenim an itibari ile Lies of P başlamış bulunmaktayım ilk boss 4-5 denemede kestim patern çözdüğünüz zaman çok zor olmuyor zaten. AC Valhalla oynuyordun diyenler için efenim oyunun 37-38 saattir oynuyorum ve çok sıkılıyorum ama vicdanım rahat etmeyeceğinden dolayı onu da bitireceğim ne zaman bitiririm bilmem. AC Odyssey kesinlikle 10 kat daha fazla iyidir DLC'ler oynadınızmı filan zaten en iyi AC oyunları arasına girer mekanikler olsun dünyası grafikler kesinlikle Odyssey tercih ederim ama sıkıcı savaş mekanikleri ve yavaş devam eden hikayesi Valhalla içinse bu kadar pozitif değilim. Bakalım Allah ne zaman nasip ederse onu da bitirmek isterim en azından vicdanım rahat etsin diye neyse efenim herkese iyi günler (gece okuyanlar için iyi geceler) herkes Allah'a emanet olsun <3 <3 <3

Geri
Yukarı