Elden Ring Build önerisi

Bu silaha altındaki enchantı bas, iki elle kullan bunu. Hem bleeding, hem donma pasif efektini vurdukça göreceksin. Tabii ki silaha + basmayı da ihmal etme.

Web capture_20-10-2023_135051_eldenring.wiki.fextralife.com.jpeg
Web capture_20-10-2023_135150_eldenring.wiki.fextralife.com.jpeg

Kullandığı itemler (silah, zırh, pabuç falan ne var) anında yükselt. Genel olarak insanlar bunları yükseltmeden boss savaşına giriyor ve oyun çok zor diyor.
Oyundaki zırhlar yükseliyor mu ki?

Bu silaha altındaki enchantı bas, iki elle kullan bunu. Hem bleeding, hem donma pasif efektini vurdukça göreceksin. Tabii ki silaha + basmayı da ihmal etme.

Eki Görüntüle 1983684Eki Görüntüle 1983685
Hookclaw varda o AoW olmayabilir bir bakayım hocam sağ olun.

Başlangıç sınıfı nedir?
Önemi yok statları dağıtabilirim istediğim gibi.

Çift greatsword ile zıplayarak vurmak en etkili buildlerden biri.
En iyi greatsword hangisi? Godslayer fena değil de alamadım henüz.

En iyi greatsword hangisi? Godslayer fena değil de alamadım henüz.
İstatistik dağılımına göre değişir, pure strength bir build için Iron Greatsword en yüksek hasar oranına sahip greatsword ancak düşürmesi epey zor. O yüzden Iron Greatsword yerine Banished Knight's Greatsword öneririm, moveset ve fashion olarak çok daha tatlı görünüyor bana göre, hasarı da çok sağlam.

INT build için en iyi Greatsword elbette Dark Moon Greatsword, FTH build için de Blasphemous Blade. DEX/Quality için Bloodhound's Fang veya Flamberge.

Godslayer Greatsword'un ismi Greatsword olmasına rağmen Colossal Sword olduğunu belirteyim, Greatsword'lara göre çok ağır bir silah ve oyuncudan FTH yatırımı istiyor.

İstatistik dağılımına göre değişir, pure strength bir build için Iron Greatsword en yüksek hasar oranına sahip greatsword ancak düşürmesi epey zor. O yüzden Iron Greatsword yerine Banished Knight's Greatsword öneririm, moveset ve fashion olarak çok daha tatlı görünüyor bana göre, hasarı da çok sağlam.

INT build için en iyi Greatsword elbette Dark Moon Greatsword, FTH build için de Blasphemous Blade. DEX/Quality için Bloodhound's Fang veya Flamberge.

Godslayer Greatsword'un ismi Greatsword olmasına rağmen Colossal Sword olduğunu belirteyim, Greatsword'lara göre çok ağır bir silah ve oyuncudan FTH yatırımı istiyor.
Sizin öneriniz nedir oynaması keyifli bir build tavsiye eder misiniz? Düşürmeden kastınız elde etmesi mi yoksa stance kırması mı?

Oynamayı sevdiğim build tek kılıç olacak ve o kılıç çok sağlam darbeler indirecek ama Caelid’de olan greatsword gibi de hantal olmayacak. Ash of War’ı ile çok sağlam hasar vuracak güzel bir silah arıyorum.

Katana sevmiyorum pek sarmıyor hızlı ve güzel ama oynaması pek keyifli değil. Büyü kısmına ise hiç girmedim ben. Kalkan kullanmayı da çok seviyorum bu arada.

Talisman olarak şu an Erdtree Favor ile Radagon Soreseal kullanıyorum. Yakında bir pouch daha açacağım sanırım. Görüntüye de çok önem veriyorum hocam bolca klip alıyorum. Bu silahları yakınca çok güzel duruyor bazıları.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı