Elden Ring çok zor mu?

Merhaba tekrardan canlandırmak üzere bir soru soracağım, mantığını ve yapısını anlamak zor mu? DS 1 denedim elimden hiçbir şey tutmadı ve sildim kaldım öyle, elden ringde de böyle mi? Sınav bitince yazın oynamayı düşünüyorum.

Merhaba tekrardan canlandırmak üzere bir soru soracağım, mantığını ve yapısını anlamak zor mu? DS 1 denedim elimden hiçbir şey tutmadı ve sildim kaldım öyle, elden ringde de böyle mi? Sınav bitince yazın oynamayı düşünüyorum.

Evet öyle miyazakinin oyunları hep öyledir rehber izlemeden bir sürü şeyi kaçırırsın oyunun Pro'su değilsen ben emin çıtak izleyip DS 3 ve Sekiro'yu yok etmiştim izlemesem büyük ihtimalle bitiremezdim oyunları.

cok zor kardesim oynanmaz. oyun oynamak disinda bir isin yoksa oyna ama calisan adamsan kanser eder 3 saat sirf karakter gelistirmeye oynadim sonra boss atin ustunde tek atti.zaten cogu youtube a bakarak oynuyor bu oyunlari. youtuba a bakip oynanan oyundan kime ne hayir gelir :p neyse temeli olmekmis souls oyunlarinin tam bir sacmalik

Oyunu aldım oynadım. Aşırı aşırı zor gelmedi bana gerçekten de güzel bir oyun türü ile alakası olmayanlara bile önerebilirim.

Oyunu aldım oynadım. Aşırı aşırı zor gelmedi bana gerçekten de güzel bir oyun türü ile alakası olmayanlara bile önerebilirim.
Zor diyenlere aldanma zaten dostum, Elden Ring oyun sonu içeriğine kadar türün en kolay oyunu zaten özellikle ne yaptığını biliyorsan. Ben oyunu 16 kez bitirdim ve artık neyin nerede olduğunu bildiğimden erken oyunda öyle bir güçleniyorum ki ana bossları bile 30 saniyede doğrayıp geçiyorum.

Bu oyunları oynarken ölmenin oyunun bir parçası olduğunu bil, kabul et yeterli. Bunu kabul ettiğin sürece her türlü Souls oyununu bitirirsin inan bana söylenildiği kadar zor değil hiçbiri.

Yeni konular

Geri
Yukarı