Elden Ring - FIFA gibi oyunlar için F/P gamepad önerisi

Arasında ne fark var? Fiyatları neredeyse aynı.
Çok fark yok sadece DS yapı yerine xBox kolu önermiş, biraz da kendi kullandığı için övmüş. Trust'un çıkardığı GTX590, Logitech'in F710'unu darmaduman edecek 😀 Bu hissiyattır v.s günün çok saati oyun oynayan konsol oyuncuları için özel durum bir müddet sonra en ufak ayrıntıyı görebiliyorlar bizim gibi gamepad ile günde 15 saat oyun oynayaman çok hissetmez onu. F710'u bu nedenle bir de xBox kontrolcüsü değil de DS yapıda olduğu için önerirdim ama sipariş etmişsiniz bile. Umarım memnun kalırsınız.

Çok fark yok sadece DS yapı yerine xBox kolu önermiş, biraz da kendi kullandığı için övmüş. Trust'un çıkardığı GTX590, Logitech'in F710'unu darmaduman edecek 😀 Bu hissiyattır v.s günün çok saati oyun oynayan konsol oyuncuları için özel durum bir müddet sonra en ufak ayrıntıyı görebiliyorlar bizim gibi gamepad ile günde 15 saat oyun oynayaman çok hissetmez onu. F710'u bu nedenle bir de xBox kontrolcüsü değil de DS yapıda olduğu için önerirdim ama sipariş etmişsiniz bile. Umarım memnun kalırsınız.
Beğenmezsem iade eder F710 alırım hocam, çok sorun değil. :)

Hayırlı olsun hocam o da güzel üründür bütçesinde en iyisi.
Teşekkürler hocam.

Bunun nedeni acaba F310'nun dandik bir kontrolcü olması olabilir mi? Eli.

GXT 590 için mi? Yapıştır hocam.
Hocam alet geldi :) Henüz açıp çalıştırmadım ama kutusundan çıkardım, hissiyatı güzel. Yumuşak bir hissiyatı var ve elime oturdu gibi. Kullandıktan sonra bakacağız :)

@Mr. DarkTech Hocam bu kolun titreşimini nasıl açıyoruz?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı