Elden Ring için gamepad önerisi

Fiyat performansda Xbox 360 controller çok iyi bir cihaz. Bende orjinali var yıllardır taş gibi duruyor. Xbox Series S/X controller kullanıyorum, bazen 360'a geçiyorum fark bile hissettirmiyor.

Teşekkürler

Çakma Xbox 360 kollarına bak, yorumlara bakarak alırsan pek sorun yaşamazsın ama ürünü satan satıcının yorumlarına bakmayı unutma.

Fiyat performansda Xbox 360 Controller çok iyi bir cihaz. Bende orijinali var yıllardır taş gibi duruyor. Xbox series s/x Controller kullanıyorum, bazen 360'a geçiyorum fark bile hissettirmiyor.

Bende tam olarak onlara bakıyordum da özellikle önerdiğiniz site satıcı var mı?

Teşekkürler

Bende tam olarak onlara bakıyordum da özellikle önerdiğiniz site satıcı var mı?
Dostum ben prensip olarak ne alırsam alayım Amazon'dan alıyorum. (Eğer mevcutsa satıcısınıda amazon seçiyorum) 3-5 kuruş fazla veririm yine amazon'dan alırım. Müşteri hizmetleri çok iyi hiç bir konuda bu güne kadar beni mağdur etmediler. Prime olduğundan teslimatları çok hızlı geliyor.

Hepsi Burada, N11 gibi yerlerde alırken açıklamasına dikkatlice bak. Orjinal ibaresinin olmasına dikkat et yada satıcıya sor kısmından orjinal olup olmadığını sormayı unutma.

Dostum ben prensip olarak ne alırsam alayım Amazon'dan alıyorum. (eğer mevcutsa satıcısınıda Amazon seçiyorum) 3-5 kuruş fazla veririm yine Amazon'dan alırım. Müşteri hizmetleri çok iyi hiçbir konuda bu güne kadar beni mağdur etmediler. Prime olduğundan teslimatları çok hızlı geliyor.

Hepsiburada, N11 gibi yerlerde alırken açıklamasına dikkatlice bak. Orijinal ibaresinin olmasına dikkat et ya da satıcıya sor kısmından orijinal olup olmadığını sormayı unutma.

300 400 TL orijinal ürün satacaklarını sanmıyorum illaki çakmadır amazona bakim bir en azından rahat iade ederim.

Geri
Yukarı