Elden Ring için gamepad önerisi

Çakma veya replika olarak önyargı taşımayın. Yalnızca şuna dikkat edin; ürünü üreten firma ismi belli mi ? başka teknolojik ürünleri var mı ?. Mesela ben polosmart ın ds4 e çok benzeyen gamepadini uzun zamandır kullanıyorum hiç bi problem yok. Online sitelerde dualshock adı altında çok sayıda farklı satıcısı olan 300-400 tl ye satılıp kim tarafından üretildiği bilinmeyen ürünler illaki problem çıkaracaktır. Saygılar.

Çakma veya replika olarak önyargı taşımayın. Yalnızca şuna dikkat edin; ürünü üreten firma ismi belli mi ? başka teknolojik ürünleri var mı ?. Mesela ben polosmart ın ds4 e çok benzeyen gamepadini uzun zamandır kullanıyorum hiç bi problem yok. Online sitelerde dualshock adı altında çok sayıda farklı satıcısı olan 300-400 tl ye satılıp kim tarafından üretildiği bilinmeyen ürünler illaki problem çıkaracaktır. Saygılar.
yani illa ki bu ürünleri alanlar var hepsinin de patlak olma ihtimali yok 4 senedir piranha marka a101 den aldığım 35 tl lik klavye kullanıyorum hala daha taş gibi 1 2 oyun oynayacağım diye de gidip 700 800 tl vermek istemiyorum

yani illa ki bu ürünleri alanlar var hepsinin de patlak olma ihtimali yok 4 senedir piranha marka a101 den aldığım 35 tl lik klavye kullanıyorum hala daha taş gibi 1 2 oyun oynayacağım diye de gidip 700 800 tl vermek istemiyorum
Mesele patlak çıkması değil bikaç ay sonra patlaması. Dediğin gibi fazla para vermesen bile mutlaka satıcısı bilinen bişey olsun yeter. Biz bile eskiyoruz bozuluyoruz teknolojik ürün bu çok takma:)

300 400 TL orijinal ürün satacaklarını sanmıyorum illaki çakmadır amazona bakim bir en azından rahat iade ederim.
Bu kontrolcü çok eski orjinalini bulamayabilirsin. Çakmada olsa kaliteli bir çakma ise kullanabilirsin sorun çıkarmaz.

Dostum ben prensip olarak ne alırsam alayım Amazon'dan alıyorum. (Eğer mevcutsa satıcısınıda amazon seçiyorum) 3-5 kuruş fazla veririm yine amazon'dan alırım. Müşteri hizmetleri çok iyi hiç bir konuda bu güne kadar beni mağdur etmediler. Prime olduğundan teslimatları çok hızlı geliyor.

Hepsi Burada, N11 gibi yerlerde alırken açıklamasına dikkatlice bak. Orjinal ibaresinin olmasına dikkat et yada satıcıya sor kısmından orjinal olup olmadığını sormayı unutma.
Orjinal yok piyasada maalesef.

Polosmart da markasız ürünlere marka basıyor :)

Ben bir klavye fareyle oynayamadım ki oyunu da ne kaça bildim ne vurabildim eski 1 gamepad var vakti zamanında 15 20 TL satılanlardan da onda da tuşlar mı denk gelmiyor ne anlamadım :D

bende çok araştırdım bütçen 2k üstüne çıkmayacaksa F310 en mantıklısı. Kablosuz 700-1500 tl arası kollar var ancak anlık kopmalar yaşanıyor.

Bütçe olarak sıkıntım yok sadece tek bir oyun için vermek istemiyorum parayı muhtemelen oynayıp kaldırıp kenara atacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı