Elden Ring - FIFA gibi oyunlar için F/P gamepad önerisi

Hiç duymadım daha önce, bakacağım. Fiyatlar bu bütçe aralığında olmasa da olur. Almışken uzun süreli kullanalım, pişman etmesin :)

855 TL, her kuruşuna değer.

Duymamanız normal çünkü daha denizaltı bile sürmeyen bir kontrolcüyü öven ülkede yaşıyoruz.

En iyisi orjinal PS4 veya PS5 kolu. Öncesinde Logitech F310 ve muadil PS4 kolları da dahil olmak üzere çok kol kullandım hepsi sorun çıkarttı.

Orjinal Sony PS kolun avantajı sorun olduğunda Sony garanti kapsamında değişim veya onarım yapılıyor. Benim gamepadin garantisinin bitimine 2 ay kala garantiye verdim orta joistikte kayma var diye ya tamir ya da farklı renkle sıfırını göndermeyi teklif ettiler sıfırını aldım, memnunum.

Duymamanız normal çünkü daha denizaltı bile sürmeyen bir kontrolcüyü öven ülkede yaşıyoruz.
Gamepad ile denizaltı kontrol etmekte ne bileyim…
F310 ve Xbox Controller var elimde Xbox'un verdiği haz çok başka.
Hocam biliyorum arkadaşta var gerçekten çok iyi ama PC için gerekli mi bilemedim.
En iyisi orjinal PS4 veya PS5 kolu. Öncesinde Logitech F310 ve muadil PS4 kolları da dahil olmak üzere çok kol kullandım hepsi sorun çıkarttı.

Orjinal Sony PS kolun avantajı sorun olduğunda Sony garanti kapsamında değişim veya onarım yapılıyor. Benim gamepadin garantisinin bitimine 2 ay kala garantiye verdim orta joistikte kayma var diye ya tamir ya da farklı renkle sıfırını göndermeyi teklif ettiler sıfırını aldım, memnunum.
Anladım hocam, sağolun.

Siparişi geçiyorum hocam? :)

F310 ve Xbox Controller var elimde Xbox'un verdiği haz çok başka.

Bunun nedeni acaba F310'nun dandik bir kontrolcü olması olabilir mi? Eli.

Hocam biliyorum arkadaşta var gerçekten çok iyi ama PC için gerekli mi bilemedim.

Anladım hocam, sağ olun.

GXT 590 için mi? Yapıştır hocam.

Anladım hocam, sağolun.

Hocam gerekli olup olmaması sizin kendinize kalmış bir durum ben amazon indirimlerinde almıştım bir daha bu fiyata bulamam diye.

Uzun süreli kullanacaksanız ve bütçeniz de varsa Xbox gamepad alın kesinlikle, DualShock 5 çok şahane fakat bilgisayar için uğraşılmaz.
Bilgisayarda kullanacağım hocam. Ekstra bir durumum yok yani konsolda kullanacağım tarzda gibi.
Bunun nedeni acaba F310'nun dandik bir kontrolcü olması olabilir mi? Eli.

GXT 590 için mi? Yapıştır hocam.
Evet hocam.

Geri
Yukarı