Sürprizbozan Elden Ring fire giant nasıl kesilir?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Darfind

Centipat
Daha fazla  
Bu Allah'ın belası boss için 3 saat tir uğraşıyorum 2. evresine geçiyor hasar yemiyor + tek atıyor anlamadım. Ben bunu nasıl keseceğim? Oyunu silme raddesine kadar geldim neredeyse.

Bu Allah'ın belası boss için 3 saat tir uğraşıyorum 2. evresine geçiyor hasar yemiyor + tek atıyor anlamadım. Ben bunu nasıl keseceğim? Oyunu silme raddesine kadar geldim neredeyse.

Çok zorlandığım bir bosstu gerçekten, ya cheese ile öldürürsün( YT'den bakabilirsin dağa sıkıştırıp okçu ashi ile öldürüyorsun) ya da resistance'ının olduğu kılıçları vs kullanıyorsundur. Bir de atla değil yayan öldürmek daha kolay geliyor.

Çok zorlandığım bir bosstu gerçekten, ya cheese ile öldürürsün( YT'den bakabilirsin dağa sıkıştırıp okçu ashi ile öldürüyorsun) ya da resistance'ının olduğu kılıçları vs kullanıyorsundur. Bir de atla değil yayan öldürmek daha kolay geliyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Cheese taktiği, hala çalışıyor mu bilemiyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Cheese taktiği, hala çalışıyor mu bilemiyorum.
cheese hala çalışmıyor hocam denemiştim

Atı savaşta sadece onu takip etmek için kullanın at üstünde saldırmayın, çünkü at üstündeyken atınızı öldürürse siz 2 hasar birden alıyorsunuz aslında bu yüzden tek yiyorsunuz. Bu nedenle sadece sizden kaçtığı zaman ata binip takip edin sonra yine saldırmak için attan inin.

Bana göre Elden Ring'deki en kötü boss dizaynıdır Fire Giant, çok fazla sıkıcı bir savaş ve ne zaman ona gelsem "devam etmesem mi ya" diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı