Elden Ring GTX 1650S sistemde nasıl oynanır?

Bigby Wolf

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Tekstil
Merhaba arkadaşlar, soru başlıkta olduğu gibi. Elden Ring'i iple çekiyorum. Bir örnek vermem gerekirse Sekiro'yu Ultra ayarlarda 60 FPS'te oynamıştım tabii aradan 3 sene geçti. Tahmini olarak aşağı yukarı hangi ayarlarda oynayabilirim?

Merhaba arkadaşlar, soru başlıkta olduğu gibi. Elden Ring'i iple çekiyorum. Bir örnek vermem gerekirse Sekiro'yu Ultra ayarlarda 60 FPS'te oynamıştım tabii aradan 3 sene geçti. Tahmini olarak aşağı yukarı hangi ayarlarda oynayabilirim?
Oyun çıkmadan bir şey diyemeyiz. Zaten sorunun cevabı bizde değil, yapımcıda yani biz tüketici olduğumuz için yapımcıdan iyi bilemeyiz. Minimum ve Maximum = TBD daha belli değil. ToTo mu oynuyoruz kardeşim tahmin et, sanki at yarısı tutturuyoruz :D

Dosya Ekleri

• Capture12.PNG
    Capture12.PNG
    7 KB · Görüntüleme: 42
Oyun çıkmadan bir şey diyemeyiz. Zaten sorunun cevabı bizde değil, yapımcıda yani biz tüketici olduğumuz için yapımcıdan iyi bilemeyiz. Minimum ve maximum = tbd daha belli değil. Toto mu oynuyoruz kardeşim tahmin et, sanki at yarısı tutturuyoruz :D

Kardeşim soru sordum zaten tahmini demişim bende biliyorum bunu niye böyle agresif cevaplar atıyorsunuz?

Kardeşim soru sordum zaten tahmini demişim bende biliyorum bunu niye böyle agresif cevaplar atıyorsunuz?
Ben olanı söylüyorum, uygulama çıkmadan yapılan tahminler çok boş, belki oyun optimize olmiyacak o zaman bu yazdıklarımızın ne değeri var? Niye boşuna kendimizi yoruyoruz? Bırakalım oyunu çıkarsınlar ondan sonra tahmin mi yürütüyosun, soru mu soruyosun o zaman karar verelim, biraz mantıklı düşünün lütfen.

Yeni konular

Geri
Yukarı