Elden Ring'te PS3 gamepad titrer mi?

GucukBey

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bilgisayarda PS3 gamepadini XBOX360 gibi gösterdim oynayabiliyorum ama daha hiç titreşimli oyunda ya da Elden Ring'de denemedim. Titreşim Elden Ring çalışır mı? Eğer çalışıyorsa PS3 gamepad mi klavye mi daha hissiyatlı olur?

Bilmiyorum. Titremesi daha hoş olur diye demiştim. Zaten PS5tende oynayacağım ama önce bir güzel mi bakayim pcde PS5'te o zaman alırım diye sordum.
PC'de denemeniz mantıklı olabilir fakat Elden Ring'i DS3 ile oynamanızı pek önermem L1/R1 tuşları eski gelecektir. PS5'te Dualsense ile hakkını verirsiniz. Ayrıca PC'ye Dualsense bağlayıp oynayayım derseniz Xbox kontrolcüsü olarak tanıtmanız lazım öbür türlü çalışmıyor ve Xbox kontrolcüsü gibi göstermek Dualsense özelliklerinden feragat etmek anlamına geliyor.

Hiç hoş olmaz. Eski bir teknoloji. Dikkat dağıtıcı olacaktır.

Aslında direkt PS3'ün kendisinden GTA 5 oynarken kullanmıştım. Eğer çıkış tarihini bilmesem bu 2016'da falan çıkmıştır derdim.

PC'de denemeniz mantıklı olabilir fakat Elden Ring'i DS3 ile oynamanızı pek önermem L1/R1 tuşları eski gelecektir. PS5'te DualSense ile hakkını verirsiniz. Ayrıca PC'ye DualSense bağlayıp oynayayım derseniz Xbox kontrolcüsü olarak tanıtmanız lazım öbür türlü çalışmıyor ve Xbox kontrolcüsü gibi göstermek DualSense özelliklerinden feragat etmek anlamına geliyor.

Bir PS3'ten deneyip, titremesi falan hoş okursa PS5ede almaya değerse alayim diye. Yoksa tabii ki DualSense ile DualShock bir değil.

Aslında direkt PS3'ün kendisinden GTA 5 oynarken kullanmıştım. Eğer çıkış tarihini bilmesem bu 2016'da falan çıkmıştır derdim.

Bir PS3'ten deneyip, titremesi falan hoş okursa PS5ede almaya değerse alayim diye. Yoksa tabii ki DualSense ile DualShock bir değil.
Düşüncenizi anlıyorum fakat DS3 titreşimine göre PS5 için karar vermeyin. Zaten hatırladığım kadarıyla PS5'te Elden Ring Dualsense özelliklerini kullanıyordu güzel bir deneyim alırsınız. Mesela Demon's Souls çok iyi kullanıyordu Elden Ring'de benzerdir diye umuyorum. Güzel bir indirim gelirse ben de alırım Ps5 için oynadığım en iyi 2-3 oyundan biri.

Düşüncenizi anlıyorum fakat DS3 titreşimine göre PS5 için karar vermeyin. Zaten hatırladığım kadarıyla PS5'te Elden Ring DualSense özelliklerini kullanıyordu güzel bir deneyim alırsınız. Mesela Demon's Souls çok iyi kullanıyordu Elden Ring'de benzerdir diye umuyorum. Güzel bir indirim gelirse ben de alırım PS5 için oynadığım en iyi 2-3 oyundan biri.

Haklısınız. Nasıl olsa DualSense, PS3 dualshockunun 10katı his yaşatacak. Teşekkürler.

Geri
Yukarı