Elden Ring karakter değiştirme var mı?

Abranas

Hectopat
Arkadaşlar bellli bir yere kadar ilerledim fakat mage hiçbir şey yapamıyor şu anda. Ateş atmayı çalışıyorum çok geç kalıyor 2 komboya ölüyorum. Karakter değişip kaldığım yerden devam etmem mümkün mü?

Son düzenleme:
Arkadaşlar bellli bir yere kadar ilerledim fakat mage hiçbir şey yapamıyor şu anda. Ateş atmayı çalışıyorum çok geç kalıyor 2 komboya ölüyorum. Karakter değişip kaldığım yerden devam etmem mümkün mü?
Akademideki bossu kestiğinde o bossa verilen özel bir eşya ile karakterinin sıfırlayabiliyorsun. Elden Ring'te karakterini istediğin şekilde dizebiliyorsun. Yani bir büyücüye biraz STR vererek gayet güçlü ve dengeli büyü+kılıç ustası yapabilirsin. Sana önerim haritanın gizli bir noktasındaki zindanda bir cadı var onu bul ve büyülerini öğren daha sonra yıkılmış bir kilisede dev bir kaplumbağa bulacaksın ondan da gayet güçlü büyüler öğrenebilirsin. Büyü yapmanı hızlandıracak özel bir asa var onu da bulursan müthiş bir büyücü karakteri oluşturabiliyorsun.

Evet, mümkün ancak belirli bir Boss'u geçmeniz gerekiyor.

İsmi Rennala, yendikten sonra eğer elinizde Larval Tear varsa Statları sıfırlayabiliyorsunuz. Bu Boss akademide bu arada.

Akademideki bossu kestiğinde o bossa verilen özel bir eşya ile karakterinin sıfırlayabiliyorsun. Elden Ring'te karakterini istediğin şekilde dizebiliyorsun. Yani bir büyücüye biraz STR vererek gayet güçlü ve dengeli büyü+kılıç ustası yapabilirsin. Sana önerim haritanın gizli bir noktasındaki zindanda bir cadı var onu bul ve büyülerini öğren daha sonra yıkılmış bir kilisede dev bir kaplumbağa bulacaksın ondan da gayet güçlü büyüler öğrenebilirsin. Büyü yapmanı hızlandıracak özel bir asa var onu da bulursan müthiş bir büyücü karakteri oluşturabiliyorsun.
Büyücüye STR olmaz, INT'dir o hocam. INT + STR karıştırıyor oyunu.

Faith büyüleri + STR yakışır ama.

Evet, mümkün ancak belirli bir Boss'u geçmeniz gerekiyor.

İsmi Rennala, yendikten sonra eğer elinizde Larval Tear varsa Statları sıfırlayabiliyorsunuz. Bu Boss akademide bu arada.

Büyücüye STR olmaz, INT'dir o hocam. INT + STR karıştırıyor oyunu.

Faith büyüleri + STR yakışır ama.
Ben bi kaleye girdim, ilerliyorum şu anda oradan çıkayım mı sizce?

Kale çok overlevel kalıyorsa dediğimizi yapabilirsiniz. Ancak o boss'da düşük seviyelerde sinir bozucu olabiliyor. Bence biraz daha ilerlemeye çalışın, büyücü Elden Ring'i kırıyor. Muhtemelen mantığı tam oturtamadınız ondan oldu.
Benim oynama stilim bu. Bir elimde Greatsword diğer elimde Azur Glintstone PVE'de mana hariç pot bile içmiyorum :D
Mantıklı aslında. Ben çift el Greatsword kullandığım için bana ters geliyor biraz. FTH/STR gitmiştim ama sonradan sıkıyor bu.

Ben spoiler olmasın kendin keşfet diye üstü kapalı yazdım. Bahsettiğim yer büyücülerle dolu bir kale ve onun bossu. Uğraşmadan yapmak istiyorsan diğer arkadaş direkt link atmış oradan bakabilirsin.

Mantıklı aslında. Ben çift el Greatsword kullandığım için bana ters geliyor biraz. FTH/STR gitmiştim ama sonradan sıkıyor bu.
Çok eğlenceli oluyor blocklamaya çalışmaktansa agresif oynamayı öğreniyorsun. Bu evrene Dark Souls 3 ile başladığımdan korkak gibi katana + kalkanla oynadım bir süre. Sıkılınca agresif oynayayım dedim en iyi yolu da STR+INT'miş denemeni öneririm çok keyifli. PVP'de sadece greatswordla takılıyorum karşı taraf STR'ci sanıp rahatça yaklaşıyor sonra üstüne death castlayınca yusuf yusuf oluyorlar :D

Son düzenleme:
Ben spoiler olmasın kendin keşfet diye üstü kapalı yazdım. Bahsettiğim yer büyücülerle dolu bir kale ve onun bossu. Uğraşmadan yapmak istiyorsan diğer arkadaş direkt link atmış oradan bakabilirsin.

Çok eğlenceli oluyor blocklamaya çalışmaktansa agresif oynamayı öğreniyorsun. Bu evrene Dark Souls 3 ile başladığımdan korkak gibi katana + kalkanla oynadım bir süre. Sıkılınca agresif oynayayım dedim en iyi yolu da STR+INT'miş denemeni öneririm çok keyifli. PVP'de sadece greatswordla takılıyorum karşı taraf STR'ci sanıp rahatça yaklaşıyor sonra üstüne death castlayınca yusuf yusuf oluyorlar :D
DS3 agresif olmanı istiyor, kalkan varsa parry at demeye getiriyor aslında. Onun dışında hepsinin Poise o kadar yüksek ki senin kalkan hiç bir anlam ifade etmiyor. :D Tabi bunu çözdüğünde 50-60 saate yaklaşıyorsun o ayrı.

Elden Ring PvP daha oturmadı bence ya, DS3 sunucularını hala bekliyorum ben. ER'de adam Rivers of Blood ile menzilli alıyor resmen. Biz o kadar şey bakıyoruz, nasıl farklı oluruz diye. Adamlar gelip şak şak kesiyor. Cidden "fakirler için Rivers of Blood" :D

@BerzerkFrost Hocam bende daha yeni Warrior'la başladım daha agresif bir oyun olsun diye. Ama şimdi de sizin dediğiniz gibi hibrit bir karaktere döndürme fikri girdi aklıma. Dex+İnt devam etsem sizce mantıklı olur mu?

@BerzerkFrost hocam bende daha yeni Warrior'la başladım daha agresif bir oyun olsun diye. Ama şimdi de sizin dediğiniz gibi hibrit bir karaktere döndürme fikri girdi aklıma. Dex+int devam etsem sizce mantıklı olur mu?

Dengeli str-dex (önerim 40 40) ve 60 int acayip zevkli oluyor düşman ne yakınına gelebiliyor ne de büyü gücünden dolayı uzakta kalabiliyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı