Elden Ring oynanır mı?

Bende aynı şekilde satın aldım oyunu. Normal bir story modlu oyun gibi oyun kılavuzları yok ancak oyun grafikleriyle ve oyun hissiyatıyla mükemmel. Youtube'dan bir iki video izleyerek bilgi sahibi olabilirsin story gereksinimleri için.

Tavsiye etmiyorum dün onun torunu Mortal Shell oynadım 2 saat bir dayanmanın sonucunda sildim ama tabii Elden Ring'i denemek lazım Elden Ring daha büyük bir oyun ama

Mesajını okurken telefonu duvara firlaticaktim resmen Mortal Shell 15 TL'lik FromSoftware ile uzaktan alakası olmayan dandik oyunun teki Elden Ring'e nasıl yorum yapabiliyorsun onu oynayıp forumda yasak olan kelimeler kullanmak istiyorum sana.

Mesajını okurken telefonu duvara firlatacaktim resmen Mortal Shell 15 TL'lik FromSoftware ile uzaktan alakası olmayan dandik oyunun teki Elden Ring'e nasıl yorum yapabiliyorsun onu oynayıp forumda yasak olan kelimeler kullanmak istiyorum sana.

İkisi de Dark Souls diye yazdım sinirlenecek bir şey yok bence.

bu tarz oyunlar oynamadıysan ve ilk defa oynayacaksan sabırlı olmak kaydıyla alıp oynayabilirsin. Oyun atmosfer ve oynanış olarak keyifli. Tavsiye ederim.

Hocam Jedi Fallen Order var 33 tl Gamepass den de oynayabilirsiniz. Hemen indirip 1 2 gün oynayın. Tam olmasa da souls elementlerini barındırıyor diyebilirim. Mantıkta benzer yanları var. 3.seviyeden baslayıp sonra Grandmaster zorlukta oynayabilirsiniz. Işte Souls oyunları yaklaşık o seviyede

Yeni konular

Geri
Yukarı