Elden Ring oynanır mı?

BizowiE

Decapat
Merhaba arkadaşlar öncelikle belirteyim bu paraya değmez demeyin param var. Almayı düşünüyorum. Sizce değer mi? Dark Souls serisini beğenmedim ama bazı arkadaşlarda Dark Souls beğenmemiş ama Elden Ring'i beğenmişler. Alıp iade edebilirim. Sizce alayım mı?

Merhaba arkadaşlar öncelikle belirteyim bu paraya değmez demeyin param var. Almayı düşünüyorum. Sizce değer mi? Dark Souls serisini beğenmedim ama bazı arkadaşlarda Dark Souls beğenmemiş ama Elden Ring'i beğenmişler. Alıp iade edebilirim. Sizce alayım mı?
Tamamen zevkinize bağlı, alın. Beğenmezseniz iade edin. Dark Souls'un tam olarak nesini beğenmediğinize bağlı olarak da değişebilir sorunuzun cevabı ayrıca.

Sekiro'yu, Dark Souls 1-2-3'ü oynamış ve 3. oyunu 4 kez bitirmiş biri olarak söyleyebilirim ki Elden Ring de farksız değildir, başta bilmediğin ve alışmadığın için zorluğu çok yüksek gelir fakat alışıp beğenebilirsen oyun gayet de kendisini oynatır. Oyunu satın alacak param olmadığı için izliyorum ve oynayan yayıncılar bossların patternini anlamayadığı için defalarca kez ölüyor :D Aynı zorluk mu orası tartışılır fakat kaliteli oyun olduğu su götürmez bir gerçek

GTX 960 ve 8 GB RAM İle keyif alarak oynayabileceğini sanmıyorum. Optimizasyon olarak oyun baya sıkıntılı, üstelik minimum 1060/RX 580 istiyor zaten deneme bile.

GTX 960 ve 8 GB RAM ile keyif alarak oynayabileceğini sanmıyorum. Optimizasyon olarak oyun bayağı sıkıntılı, üstelik minimum 1060/RX 580 istiyor zaten deneme bile.

Optimizasyonla ilgili bir problemi yok oyunun dostum 2022 de kaliteli grafikli bir oyunun 1060 ve RX580 istiyor olması çok normal. sana kalsa herhalde 15 yıl önceki 128MB'lık ekran kartlarıyla oynayalım böyle oyunları! 5 yıl önceki ekran kartıyla da oynayabiliyorsan oyunu otur dua et zaten...

Optimizasyonla ilgili bir problemi yok oyunun dostum 2022 de kaliteli grafikli bir oyunun 1060 ve RX580 istiyor olması çok normal. Sana kalsa herhalde 15 yıl önceki 128MB'lık ekran kartlarıyla oynayalım böyle oyunları! 5 yıl önceki ekran kartıyla da oynayabiliyorsan oyunu otur dua et zaten...

1060 ve RX580 ile Low'da 25 FPS ile oynarsın belki kanka.

Geri
Yukarı