Elden Ring Türkiye fiyatına zam gelebilir, Arjantin fiyatı zamlandı!

Oyunu indirimdeyken 420 TL'ye almaya biraz çekinmiştim fakat fiyatı zamlanırsa pişman olurum diye aldım. Souls türünü seviyorsanız direkt olarak alın.

Souls like türüne aşırı yabancı biriyim almayı isterim ama çok zorlar benim yarıda birakırım bir ara almıştım 15 dakika sonra iade ettim.

Souls like türüne aşırı yabancı biriyim almayı isterim ama çok zorlar benim yarıda birakırım bir ara almıştım 15 dakika sonra iade ettim.
Yani bende souls like türüne yabancıyım fakat Elden Ring'in garip bir havası var oyunu aldım ve 15 saati devirdim. Okuldan gelir gelmez direkt olarak Elden Ring'e giriyorum.

Umarım gelmez, oynanışı ön planda tutan herkesin deneyim etmesi gereken bir başyapıttır ELDEN RING. O yüzden ne kadar erişilebilir olursa o kadar iyi.

Zam gelme olasılığı düşük değil mi? Zaten Steam kuru 10'da sabitledi ve oyun şu an 60 dolar. Almayı düşünüyorum fakat daha önce souls like türü hiçbir oyun oynamadım o yüzden Elden Ring'i biraz erteleyip, zam gelme olasılığı yüksek oyunları almayı düşünüyordum. Eğer kafalarına göre 10 üzeri fiyat biçebiliyorlarsa ben de bugün alırım. Bu arada eğer öyle bir şey yapabiliyorlarsa Steam'in Türkiye'de kuru 10'da sabitlemesinin mantığı ne?

Zam gelme olasılığı düşük değil mi? Zaten Steam kuru 10'da sabitledi ve oyun şu an 60 dolar. Almayı düşünüyorum fakat daha önce souls like türü hiçbir oyun oynamadım o yüzden Elden Ring'i biraz erteleyip, zam gelme olasılığı yüksek oyunları almayı düşünüyordum. Eğer kafalarına göre 10 üzeri fiyat biçebiliyorlarsa ben de bugün alırım. Bu arada eğer öyle bir şey yapabiliyorlarsa Steam'in Türkiye'de kuru 10'da sabitlemesinin mantığı ne?
Steam'in kuru kaçtan aldığı bu tarz firmalar için önemli değil. Steam'de fiyatları oyunu satan firma belirlediği için Steam'in baz aldığı kurun hiçbir önemi yok. Yani gidip doları 18'den alıp oyunu 1300TL yapabilirler.

Steam kurunun aslında pek bir anlamı yok yani bir zorunluluk değil. Steam kısaca diyor ki bak kardeşim bu ülkede ekonomik sıkıntı var oyun satmak istiyorsan kuru 1 dolar 10 TL olarak satış yap diyor. Firma isterse kuru güncel 19'dan da alır. Bütün souls serisi ayrıca Sekiro ve Elden Ring zamlanacaktır.

Firma isterse kuru güncel 19'dan da alır.

Haklısınız da firmanın yerel fiyatlandırma yapması iyi olabilir. Oyunlar artık 60-70$ gibi fiyatlardan çıkıyor ve 60 dolardan çıkacak bir oyun da 1000 TL'yi geçiyor.

Elden Ring'e genişleme paketi geliyor. Almayı düşünenler elini çabuk tutsun. Daha çok zam yemeden kaçırmamanız gereken bir oyun.

Geri
Yukarı