Elden Ring vs 9 oyun

Elden ring listenize eklediginiz + ekstra alacaginiz oyunlardan 3-4 kat daha iyi bir yapım elden ring alıp 60 tl lik bir oyun daha almanız cok daha iyi olur en azından boyle bir deneyimi bir kerede olsa denemenizi tavsiye ederim

Eki Görüntüle 1704841
1. bu listeye Resident Evil 7 Gold ve Devil May Cry 4 Special Edition'ya da AC Valhalla ekleyeceğim.
2. sadece Elden Ring ve 60TL'lik daha oyun ekleyip indirim dönemini kapatacağım.
Not: Game Pass tercih etmiyorum.
Dark Souls 1'i bitirmiş ama sevmemiştim. Bloodborne'u ise bitirdiğim gün tekrar başlayacak kadar severek oynamıştım. Şu an hâli hazırda oynanmayı bekleyen Sekiro ve Dark Souls 2 var elimde.

Ooooh Elden Ring.

Peki 1. seçeneğe AC Valhalla mı ekleyeyim yoksa Resident Evil 7 Gold+ DMC4 mü?
Ac Valhalla nın seni çok tatmin edeceğini sanmıyorum kanka. Yani beni etmemişti açıkçası Dmc serisi oynadığımdan dolayı kesinlikle 4. oyunu oynamalısın. 5. oyunu çıkmasaydı gelmiş geçmiş en iyi hack and slash oyunu derdim. RE7 oynamadım ama alınır.

Eki Görüntüle 1704841
1. Bu listeye Resident Evil 7 Gold ve Devil May Cry 4 Special Edition ya da AC Valhalla ekleyeceğim.
2. Sadece Elden Ring ve 60TL'lik daha oyun ekleyip indirim dönemini kapatacağım.
Dark Souls 1'i bitirmiş ama sevmemiştim. Bloodborne'u ise bitirdiğim gün tekrar başlayacak kadar severek oynamıştım. Şu an hâli hazırda oynanmayı bekleyen Sekiro ve Dark Souls 2 var elimde.
Elden ring ve game pass tavsiye ederim neden game pass sevmiyorsunuz?

Eki Görüntüle 1704841
1. bu listeye Resident Evil 7 Gold ve Devil May Cry 4 Special Edition'ya da AC Valhalla ekleyeceğim.
2. sadece Elden Ring ve 60TL'lik daha oyun ekleyip indirim dönemini kapatacağım.

Elden Ring bambaşka bir deneyim yaşatacaktır size. Oynanış süreside fazla kesinlikle deger.

Elden Ring tabii ki. Ve ayrıca Elden Ring haterlığı yapanları pek takmayınız.(bu konuda var ve kendisi de biliyor kim olduğunu)

Eki Görüntüle 1704841
1. Bu listeye Resident Evil 7 Gold ve Devil May Cry 4 Special Edition ya da AC Valhalla ekleyeceğim.
2. Sadece Elden Ring ve 60TL'lik daha oyun ekleyip indirim dönemini kapatacağım.
Hocam assassin's creed Valhalla yı oynadım elden ring bence katlarca daha iyi bir oyun. Resident evil 7 güzel ancak devil may cry 4 aşırı eski bir oyun. Bence elden ring+titan fall alın.

Elden Ring hocam oynamayı bırakamıyorum, onun için yakuza 0'ı bıraktım hocam bence Elden Ring ve 62TL'ye yakuza 0 al.

İndir fiyatı. Vakit geçtikçe 1650'nin üzerine atlamayacak millet oyuna 400 TL gömebiliyorsan pekala 200 TL kesik atabilirsin satış fiyatına. 2K'ya koyarsan almaz tabii kimse.

Bende 1650 Ti kullanıyorum ve iyi idare ediyor FSR ile Custom high ayarlar sabit 60FPS alıyorum.

Şahsen DMC 4 yerine 5'i öneririm.
Düz halini alın, zaten Vergil DLC'si dışında hepsi çöp. Vergil da her türlü geliyor zaten.
Ama 5 varsa o zaman 4 alınabilir.

Geri
Yukarı