Elden Ring vs Hogwarts Legacy vs Cyberpunk

Z1AN

Centipat
Daha fazla  
Başlıkta da belirttiğim gibi bu oyunlardan hangisini önerirsiniz? İndirim bitmeden birini almak istiyorum. Fakat karar veremedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Elden ring hepsinden daha uzun süre oynatır. Hogwarts elden ringe göre sıkıcı bence. Cyberpunk da bildiğin hikaye oyunu, eskiden çok sorunluydu ancak güncellemeler ile düzeltilmiş. Ufak tefek hatalar yine var tabii ki. Bu 3 oyun arasından en iyisi elden ring bence. Ama biraz zor gelebilir önceden herhangi bir souls oyunu oynamadıysan çünkü türe ilk adımını atacaksın.

Souls oyun daha önce oynamadım fakat denemek istiyorum benim de içimden Elden Ring geçiyor ama hogwartsın savaş mekaniği ve çevre tasarımı çok ilgimi çekti güzel gözüküyor o yüzden biraz arada kaldım ikisini aynı anda alacak bütcemde yok şu an ikisi birden tuzlu geliyor :)

Souls oyun daha önce oynamadım fakat denemek istiyorum benim de içimden Elden Ring geçiyor ama Hogwarts'ın savaş mekaniği ve çevre tasarımı çok ilgimi çekti güzel gözüküyor o yüzden biraz arada kaldım ikisini aynı anda alacak bütcemde yok şu an ikisi birden tuzlu geliyor :)

Şahsen ben Hogwarts Legacy'den nefret ettim, hiç beğenmedim. Fakat siz beğendiyseniz o da olabilir, Elden Ring de souls oyunlarına başlamak için fena bir seçenek değil.

Souls oyun daha önce oynamadım fakat denemek istiyorum benim de içimden Elden Ring geçiyor ama hogwartsın savaş mekaniği ve çevre tasarımı çok ilgimi çekti güzel gözüküyor o yüzden biraz arada kaldım ikisini aynı anda alacak bütcemde yok şu an ikisi birden tuzlu geliyor :)
Elden ringe başladığın an büyüleneceksin hocam. Hogwarts bir süre sonra tekrara düşüyor çeşitlilik elden ringe göre çok çok az. İlk kez souls oyunu oynayacaksan da güzel bir başlangıç elden ring diğer oyunlara göre bir tik daha basit. Elden ring al geç istiyormuşsun zaten.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı