Elden Ring vs Hogwarts Legacy

Harleen

Kilopat
Daha fazla  
Selam iki oyunda indirimde şu anda, fiyatlar aynı. İşten geldiğim zaman 3 4 saatlik bir sürem oluyor oturmak için haliyle çok oyun başında kalamıyorum. Elden Ring alsam uzun süreceği için zevk verir mi kararsız kaldım. İki oyundan hangisini tercih etmeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam iki oyunda indirimde şu anda, fiyatlar aynı. İşten geldiğim zaman 3 4 saatlik bir sürem oluyor oturmak için haliyle çok oyun başında kalamıyorum. Elden Ring alsam uzun süreceği için zevk verir mi kararsız kaldım. İki oyundan hangisini tercih etmeliyim?

Bana göre Hogwarts Legacy.

Elden Ring. Ilk boss'u kestikten sonra mekaniklere alistigin icin cok zor gelmiyor oyun. Gunluk 3-4 saat gayet yeterli. Run farmi yaparsan hizlica kasilip 50-60 saate gezip tozarak rahatlikla bitirebilirsin.

Oyun olarak karşılaştırdığım zaman Elden Ring çok daha üstün bir oyun fakat hiç souls-like oynamamış sıradan bir oyuncu muhtemelen Hogwarts Legacy oynarken daha çok keyif alabilir.

Souls like oyunlar için günlük 3 4 saat yeterli bence. Fakat ben girip kafa dağıtayım kendimi çok kasmayayım diyorsanız Hogwarts Legacy daha doğru bir tercih olur. Elden Ring şu an indirimde değil son indiriminde de 680TL gibi bir fiyata düşmüş. Bence iki oyununda fiyatları çok pahalı ama birisini alacak olsaydım ben Elden Ring'i tercih ederdim galiba.

Elden Ring ve Hogwarts Legacy, her ikisi de mükemmel oyunlar, ancak farklı oynanış tarzlarına ve içeriklere sahipler.

Elden Ring, soulsborne oyunlarının ruhunu taşıyan bir açık dünya aksiyon RPG'sidir. Oyun, zorlu bir zorluk sunar ve oyunculardan belirli bir beceri ve sabra sahip olmayı gerektirir. Elden Ring'in ortalama tamamlanma süresi yaklaşık 50-60 saattir, ancak oyunun içeriğini tamamen deneyimlemek isteyenler için bu süre önemli ölçüde artabilir.

Hogwarts Legacy, Harry Potter evreninde geçen bir açık dünya aksiyon RPG'sidir. Oyun, oyunculara Hogwarts cadılık ve büyücülük okulu'nda bir öğrenci olarak rol yapma ve sihirli bir dünyada macera yaşama fırsatı sunuyor. Hogwarts Legacy'nin ortalama tamamlanma süresi yaklaşık 30-40 saattir.

3-4 saatlik bir oyun süresine sahip olduğunuzu göz önünde bulundurarak, Hogwarts Legacy'nin daha uygun bir seçenek olabileceğini düşünüyorum. Elden Ring, çok fazla zaman ve sabrı gerektiren bir oyundur. Hogwarts Legacy ise daha erişilebilir bir deneyim sunar ve daha kısa sürede tamamlanabilir.

Tabii ki, bu kararı verirken kişisel tercihleriniz de önemli bir rol oynayacaktır. Eğer zorlayıcı bir oyun deneyimi arıyorsanız, Elden Ring sizin için daha uygun olabilir. Eğer daha rahat ve eğlenceli bir oyun deneyimi arıyorsanız, Hogwarts Legacy sizin için daha uygun olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı