Elden Ring'de haritadaki işaretler ne demek?

ozan kınalı

Kilopat
Daha fazla  
Haritada bazı lütuf noktalarında bu şekilde sarı bir işaret çıkıyor ve bazılarında çıkmıyor, bu ne demek?

1706724647601.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Gitmen gereken yol ancak direkt olarak başlangıcı ve sonu yok. Zaten farklı bölgelere istediğin zaman gidebildiğin için. Birden fazla yeri gösteriyor. O ışığı takip edersen seni hikayeyle bağlantılı yerlere götürüyor. Lütuf olmayan noktalar da sadece nokta çoğu hızlı seyahat için işini kolaylaştırıyor.

Peki hocam okun gösterdiği yöne doğru gidip oraları araştırdıktan sonra ok işareti haritadan kalkacak mı? Ok işareti olmayan lütuf noktalarında işimin olmadığını oraları tamamen tamamladığımı anlamam mı gerekiyor.

Peki hocam okun gösterdiği yöne doğru gidip oraları araştırdıktan sonra ok işareti haritadan kalkacak mı? Ok işareti olmayan lütuf noktalarında işimin olmadığını oraları tamamen tamamladığımı anlamam mı gerekiyor.
Hayır kaybolmuyor. Onlar hep göstermeye devam ediyor. Ok olmayanlar da tamamlanmış değiller. İlk başta benim de kafamı karıştırmıştı. Sonradan fark ettim. O oklar hep kalıyor oyunun sonuna kadar.

Hayır kaybolmuyor. Onlar hep göstermeye devam ediyor. Ok olmayanlar da tamamlanmış değiller. İlk başta benim de kafamı karıştırmıştı. Sonradan fark ettim. O oklar hep kalıyor oyunun sonuna kadar.

Hocam bir de şu savaş külleri olayında bilgilendirir misin bu savaş külleri sekmesini açınca bu şekilde özellikler sıralanıyor bunlar kötüden iyiye doğru mu sıralanıyor yoksa sıralaması karışık mı? 184'ün yanındaki +89 tam olarak ne?Verdiğim damage ikisinin toplamı mı?

1706735680751.png

Hocam bir de şu savaş külleri olayında bilgilendirir misin bu savaş külleri sekmesini açınca bu şekilde özellikler sıralanıyor bunlar kötüden iyiye doğru mu sıralanıyor yoksa sıralaması karışık mı? 184'ün yanındaki +89 tam olarak ne?Verdiğim damage ikisinin toplamı mı?

Eki Görüntüle 2103781
Bu savaş külleri silahını güçlendiriyor ve ona aktif ve duruma göre pasif bir yetenek katıyor. Bazıları da sadece silahının ağır saldırı yaptığın vurma şeklini değiştiriyor. Senin silahın 184 vuruyor eğer o ashes of warı takarsan +89 güçlendiriyor fiziksel hasarını. Bazı ashler kanama hasarı, donma hasarı falan da veriyor ekstradan; en iyileri zaten onlar. Bazı silahların da kendine özel değişemeyen ashleri var o silahlar genelde güçlü özel silahlar oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı