Elden Ring'e yeni başlayan biri ne yapmalı?

Keitra

Attopat
Daha fazla  
Elden Ring satın aldım. Oyunu henüz açmadım, Türkçe yama kurup oynamayı düşünüyorum. Yeni başlayan birine ne önerilirsiniz oyun hakkında, nasıl silah upgrade edilir level nasıl daha güzel kasılır vs. her şeyden önce dünyayı mı gezeyim, sırayla gitmem gereken bosslar var mı? Aklınıza ne geliyorsa söyleyebilirsiniz.

İnternete falan bakma ilk oynayışında bence. Oyun sana ana yol gösterir bonefirelardaki bir ışık sayesinde. Onun dışında gittiğin her yer senin tercihine kalmış. Geri kalanını oynadıkça anlarsın zaten.

Diğer sonları internete bakmadan bulman zor (çünkü görevler kriptik) ama ilk oynayış için bir sorun olmamalı bence bu.

Elden Ring satın aldım. Oyunu henüz açmadım, Türkçe yama kurup oynamayı düşünüyorum. Yeni başlayan birine ne önerilirsiniz oyun hakkında, nasıl silah upgrade edilir level nasıl daha güzel kasılır vs. her şeyden önce dünyayı mı gezeyim, sırayla gitmem gereken bosslar var mı? Aklınıza ne geliyorsa söyleyebilirsiniz.
Build rehberlerine bak ve diğer türlü kafana göre takıl.

Açık dünyayı keşfedip güçlenin. Güçsüz bir şekilde Boss'lara dalmaya çalışmayın. Kendinize bir Build belirleyin ve statları ona göre kasın gerisi gelir zaten.

İlk öncelikle oyunu Türkçe yama falan yapma işini kolaylaştırmak yerine daha da zorlaştırırsın çünkü internette bir şey aramak istediğinde İngilizce bakman gerekecek, ayrıyeten souls oyunlari hikaye agirlikli degil lore agirliklilar öyle pek hikaye bekleme. Ondan sonra ilk oynayışında asla Build falan bakma internetten tek bakmanı önerdiğim şey tıkandığın yerde boss yerlerine bakman olabilir onun dışında her şeyi kendin keşfederek oyna, oyunun zaten her köşesinde bir şey var kaybolmak mümkün değil çok mükemmel bir dünyası var. Oyun da dinlendigin yerlerin üstünde sarı bir iz çıkar havada onlari takip ederek de oyunun ana bosslarina gidebilirsin.

Geri
Yukarı