Elden Ring'in neresi güzel?

Olay örgüsü var sen bunu bulmuyorsun kötü diyorsun, olay hakkında bilgin sıfır kötü diyorsun, oyun türü hakkında sıfır bilgin var kötü diyorsun.

Bir zahmet eleştirme git sen sadece hikayesi iyi olan oyunları oyna. Gelip burada oyun eleştirisinde bulunacağım diye haterlik yapma.

Ben de GOW'un iyi bir oyun olmadığını düşünüyorum. İki oyun arasında oyun olmaları harici bir benzerlik yok. Dolayısıyla kıyaslamak mantıksız.
Ben 2 oyununda oynadım ve Got of war'dan daha fazla keyif aldım. Bu yüzden daha çok sevdim bu yüzden bence daha iyi. Benim için oyun oyundur, ben tütüne veya tipine bakmam, aldığım zevke bakarım. Kendi sınıfında en iyisi olabilir ama ben dediğim gibi bu yılın oyunu bana göre GOW. Sonuçta oyunlar ütopik bir yapımdır. Bu işe profesyonel gözle değil aldığım maksimum keyifle bakarım.

Eleştiri yapamayan, onun geçin daha oyunun türünü kavrayamayan adama laf anlatmayın. Bu kadar da boş bir insan görmedim.
Eski konulara bakıyorum adam LoL'de maç kaybetirrmekten zevk alıyormuş🤣 senin gibi tipik insanlar souls oyunlarını oynayabilmesini beklenemezdi zaten.

Katılıyorum. Boşa laf anlatıyoruz. Oyun kültürü olmayan birine ne anlatabilirsin ki. Adam 30dk oynayıp oyunun iyi olup olmadığına karar verebiliyor.
Sekiro'dan tiksinirmiş, falan yeteneksizim de ve GTA 5 dünyana dön.

Ne boş ağlamışsın demek ki senin sevdiğin tarzda bir oyun değil hala boş yere laf atıyorsun. Oyunu sevmezsin anlarız da gidip boş yere yılın oyunu seçilmezdi. İsteyen istediğini oynar insanlar buna neden karışıyor ki?

Katılıyorum. Boşa laf anlatıyoruz. Oyun kültürü olmayan birine ne anlatabilirsin ki. Adam 30dk oynayıp oyunun iyi olup olmadığına karar verebiliyor.
Sekiro'dan tiksinirmiş, falan yeteneksizim de ve GTA 5 dünyana dön.
Oyun metin 2 bozmasıda o yüzden.O oynadığım yarım saat oyunu sevmeye çalıştığım ama oyunun kalitesizliğine dayanamayıp iade ettim

Konu açan arkadas hakli oyunlar çok dandik 5-10 yaş oyunlarından gerçekçi olmayan canavar öldürülen oyunlardan bıktık artık gerçekte canavar mi var. GTA6 ciksada piyasayı supurse.
Oyun bildiğin metin 2.Rdr,gta serisi,max payne la noire,assasins creed serisi oynamasak oyun sanıcaz bu metin 2 bozmasını.Asyalıların oyunu oynanmaz.

Oyun eleştirmenleri bu oyunu oynadıktan sonra da diğer oyunlara harcanan zamana yazık diyorlar. İnternetten bir kaç inceleme izle ve nedenini öğren bence.
Bende tam tersi rdr2 oynadıktan sonra diğer oyunlara harcanan zaman yazık diyorum.Rdr2 nin kalitesi ortada,metin 2 bozması elden ring ortada.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı