Elder Scrolls 6 hakkında ne düşünüyorsunuz?

Atakergit

Centipat
Daha fazla  

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Malum Elder Scrolls 6 yıllardır beklenen bir oyun.
Bizde oyun gelene kadar bu konuda onun hakkında tartışabiliriz.​

Bethesda'nın bazı paylaşımlarında haritanın arkasında Fırtınapelerin paraları gözüküyor. Büyük ihtimal TES VI'da Skyrim'deki iç savaşı Ulfric kazanacak ve Skyrim'in kontrolünü ele alacak.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bethesda bu oyunda farklı bir motora geçmeli artık. Ama bu motor kesinlikle modları destekleyecek bir motor olmalı.

Bu oyun ne zaman çıkacak. Evlenip çoluk çocuğa karışmadan çıksa artık.

3-4 senesi var gibi çok rahat. Daha Starfield'ı çıkartmadılar.

6. oyunu belki oynarız ama 7. çıktığında çoğumuz belki ölmüş olacağız. Bu kadar beklediler bari 6 ve 7 art arda çıksın.

Bedhesta'dan hayır gelebileceğini düşünen insanlar beni duygulandırıyor. Sanki Skyrim'i yapan adamlar hala orada çalışıyor sanıyorsunuz. Fallout 4 ve 76 fiyaskolarından sonra benim hiç bir ümidim yok. Başkaları o bayrağı almalı artık.

Bedhesta'dan hayır gelebileceğini düşünen insanlar beni duygulandırıyor. Sanki Skyrim'i yapan adamlar hala orada çalışıyor sanıyorsunuz. Fallout 4 ve 76 fiyaskolarından sonra benim hiç bir ümidim yok. Başkaları o bayrağı almalı artık.
Starfield çıktığında göreceğiz Bethesda ne durumda.

Artık Ejderdoğan Olamayacağımız kesin
Çünkü son Ejderdoğan Skyrim'de
Ve yeni oyunun olası mekanları şunlar
1. Balyozyurt
2.Valenwood.

Bir şey düşünmüyorum çünkü ortada düşünecek hiçbir şey yok, bu oyunu şu an geliştirdiklerinden bile emin değilim.

Geri
Yukarı