Elder Scrolls serisine hangi oyundan başlanılmalı?

Skyrim modsuz oynanır bilmeyen biri için ne çok bilgi kirliliği var konuda ya. Special edition’ı alıp mod kurmadan kafa rahat oyna hocam. Canını sıkan bir özellik grafik cart curt gibi şeyler olursa mod kurarsın. “Mod kurmadan oynanmaz” gibi saçma şeyleri dikkate alma. Kime göre neye göre ya?

Skyrim modsuz oynanır bilmeyen biri için ne çok bilgi kirliliği var konuda ya. Special Edition'ı alıp mod kurmadan kafa rahat oyna hocam. Canını sıkan bir özellik grafik cart curt gibi şeyler olursa mod kurarsın. “Mod kurmadan oynanmaz” gibi saçma şeyleri dikkate alma. Kime göre neye göre ya?

Mod kurmadan oynanmaz diyen kimse yok. Mod kurmasını önerdim çünkü oyunun PC portu rezalet derecede kötü. 60 FPS sabit, buglar var. Benden daha fazla Skyrim oynadığını sanmıyorum.

Mod kurmadan oynanmaz diyen kimse yok. Mod kurmasını önerdim çünkü oyunun PC portu rezalet derecede kötü. 60 FPS sabit, buglar var. Benden daha fazla Skyrim oynadığını sanmıyorum.
SE’nin bir tık ekstra versiyonu olan Anniversary editionda oyunun kökündeki buglar hariç performansal bir sıkıntı yok. Kesinlikle rezalet falan değil. Oyunu oynadığından şüphe ediyorum. Mod kurmasının ilk defa oyuna başlayan biri için gerek olmadığını söylüyorum. Adam daha elder scrolls ne bilmiyor mod kur diyorsunuz.

Geri
Yukarı