Ele gelen saç neden olur?

Merhaba arkadaşlar aktif olarak saçlarımda bir dökülme mevcut değil. Sadece şu beni düşündürüyor elilme saçlarımı sert bir kuvvet uygulayınca elime Max şu ana kadar 3 4 tel geldi ve bu hep olan bir durum değil. Bu bir sorun mu? Hani saç dökülme gibi ve bu gelen tellerin yerine yeni saç telleri çıkıyordur değil mi? Duşta yatakta veya elimi saçıma attığımda gelen bir saç teli görmedim.

saçlarım ince telli ama hiç rastlamadım döküldüğüne yaş 19
Vitamin takviyesi alın, sağlıklı beslenin saçınız için ise argan yağı veya çeşitli erkek tipi saç dökülmelerde kullanılan yağları sürebilirsiniz. Sorduğunuz gibi dökülen her saç teli tekrar geri çıkıyor saç dökülmesi gündelik yaşamda normal bir şey sadece erkeklerde daha fazla görülüyor. Eğer bir hastalığın veya aileniz de saç dökülmesi yok ise ciddi bir sorun çıkmaz.

Vitamin takviyesi alın, sağlıklı beslenin saçınız için ise argan yağı veya çeşitli erkek tipi saç dökülmelerde kullanılan yağları sürebilirsiniz. Sorduğunuz gibi dökülen her saç teli tekrar geri çıkıyor saç dökülmesi gündelik yaşamda normal bir şey sadece erkeklerde daha fazla görülüyor. Eğer bir hastalığın veya aileniz de saç dökülmesi yok ise ciddi bir sorun çıkmaz.
dayılarım kel ama ailemin dediğine göre benim saçım onlara benzemiyormuş onların saçları gürmüş belirli bir yaş sonrası dökülmüş 30 40 sonrası

minoxil yazdı ama kullanmaktan çekiniyorum biraz sen tavsiye eder miydin

Geri
Yukarı