Saç tellerinin ele gelmesi

eegemenn

Decapat
Daha fazla  
Her elimi saçıma attığımda 1 tel de olsa gelir gelmediği de oluyor tabii fakat genellikle yani elime saç geliyor ama saçımın hiçbir yerinde kellik vs yok. Gayet uzunlar ve uzuyolar saç dökme karşıtı şampuanda kullanıyorum. Elime saç teli gelmesine rağmen saçımda kellik vs. yok. Sebebi nedir? Saçlarım uzun ve yumuşak.

Her elimi saçıma attığımda 1 tel de olsa gelir gelmediği de oluyor tabii fakat genellikle yani elime saç geliyor ama saçımın hiçbir yerinde kellik vs yok. Gayet uzunlar ve uzuyolar saç dökme karşıtı şampuanda kullanıyorum. Elime saç teli gelmesine rağmen saçımda kellik vs. yok. Sebebi nedir? Saçlarım uzun ve yumuşak.

Ben de aynı sorundan muzdaribim. Doktor kansızlık olabileceğinden bahsetti. Kan değerlerinize baktırıp ona göre vitamin ilaci kullanmanız durumu düzeltebilir. Eger kan değerleriniz normal ise saçlarınız bakımsız olabilir, yeterli miktarda yağlanmasını engelliyor olabilirsiniz. Bu durumu toparlamanin yolu saclarinizi 2 günde 1 ya da 3 günde 1 yikanmasina alıştırmak sonrasinda ise keratin bakimi yaptırmak saçlarınızı toparlayacaktir. İyi sosyaller.

Önemli olan duşta ne kadar döküldüğü eğer su gider yerini tıkayacak kadar dökülüyorsa ve bu uzun zamandır varsa şampuan değiştirebilirsiniz.
Arkadaşlarında dediği gibi mevsim geçişlerinde dökülme artıyorsa sorun olmaz.

Biotin kullanabilirsin ama önce doktora sor o da büyük ihtimalle bunu önerir.

Yeni konular

Geri
Yukarı