Electronic Arts'ın Yaptığı Para Gözlülük

Lyraess

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
R5 5600 - RX6700XT - 8x4 3000 MHz
1 hafta kadar önce Steam'e EA'in bazı oyunları eklendi, bunlar arasında Battlefield serisi de var fakat aşırı pahalı. Şöyle ki 28 Ekim 2011'de çıkmış Battlefield 3 indirimli 69.99 indirimsiz 280 TL. 2011'de çıkmış bir oyuna göre bana aşırı pahalı geldi. Sevdiğim ve istediğim bir oyun olmasına rağmen almak istemiyorum çünkü üstünden 9 yıl geçmiş bir oyuna 69.99 TL vermek akıl işi değil bana göre. Bu benim kendi fikrimdir, BF V BF 1 normal ancak 3 ve 4 çok gereksiz pahalı.

bf1.png bf3.png bf4.png bf5.png

Son düzenleme:
Katılıyorum NFS oyunlarını oynamak istiyorum ama çok pahalılar fakat şöyle bir güzel bir haber var. EA Access, Steam'e gelecek. Xbox Game Pass gibi bir abonelik sistemi tek umudum fiyatının uygun olması. EA Access bütün bu oyunları kapsayacak, o yüzden sana da tavsiyem beklemede kalman.

1 hafta kadar önce Steam'e EA'in bazı oyunları eklendi, bunlar arasında Battlefield serisi de var fakat aşırı pahalı. Şöyle ki 28 Ekim 2011'de çıkmış Battlefield 3 indirimli 69.99 indirimsiz 280 TL. 2011'de çıkmış bir oyuna göre bana aşırı pahalı geldi. Sevdiğim ve istediğim bir oyun olmasına rağmen almak istemiyorum çünkü üstünden 9 yıl geçmiş bir oyuna 69.99 TL vermek akıl işi değil bana göre. Bu benim kendi fikrimdir, BF V BF 1 normal ancak 3 ve 4 çok gereksiz pahalı.

Eki Görüntüle 594656 Eki Görüntüle 594657 Eki Görüntüle 594658 Eki Görüntüle 594659
Battlefield 4 eski bir oyun evet ama hala deliler gibi oynanıyor ve o oyunun multiplayer zevkini başka oyundan alamazsınız bence fiyatını hak ediyor ama pahalı mı derseniz evet gereksiz pahalı keşke daha ucuz olsaymış.

Çok popülerdir, internette bir sürü ''falanca oyunu EA çıkartsa ne olurdu?'' videoları var. Sadece oyun fiyatlarında değil oyun içi alımlarında da saçma sapan fiyatlandırma var. Mobil oyunlarını zaten para yatırmadan oynamak zor.

Aslında özlerinde çok iyi firmalar. Ancak paragözlülükleri bütün pozitifliği süpürüyor.

Bence EA'in tek iyi giden oyun serisi Need For Speed ve FIFA şu anlık.

Mobilde Real Racing 3'de iyi gidiyor.

Steam'de daha pahalı olmasının sebebi Steam'in komisyon kesmesi.

Ben yine de EA'e iğrenç çöp bir firma demem.

Yeni konular

Geri
Yukarı