Elektrik-elektronik bölümü okuyarak ne iş yapabilirim?

Alican 16

Decapat
Arkadaşlar 10. sınıftayım. Çoğu kişi elektronik bölümünü beğenmiyor.
Büro teknolojisi alanında stajyer olarak çalışma imkanlarım var mı? Pis iş mi?
Maaşı nasıl?
Kısacası sizce bölüm güzel mi? Bölüm değiştirmeli miyim?

Hocam el beceriniz varsa devre kartı tamiri çeşitli yazılım üzerine aynı zamanda elektronik bölümü olan herhangi bir şirkette çalışırsınız pis işten kastınız nedir ben şahsen ATM üzerine çalışıyorum elektronik bölümü mezunuyum oturduğum yerden çalışıyorum eldiven kullanıyorum tek pisliği bu zaten elektronik-elektrik veya büro fark etmez çalışacağınız alanı seçip o alana üzerinde kendinizi geliştirmelisiniz yani demek istediğim kendiniz araştırıp sevdiğiniz veya sevebileceğiniz bölümü seçin iş bulma kısmı biraz daha ne kadar bilgili ve yeteneklisiniz buna bakıyor.

Hocam el beceriniz varsa devre kartı tamiri çeşitli yazılım üzerine aynı zamanda elektronik bölümü olan herhangi bir şirkette çalışırsınız pis işten kastınız nedir ben şahsen ATM üzerine çalışıyorum elektronik bölümü mezunuyum oturduğum yerden çalışıyorum eldiven kullanıyorum tek pisliği bu.
Hocam peki maaşı nasıl?

Örnek vermek gerekirse.

Pano montörlüğü.

Elektrik tesisat.

Ses ve görüntü.

Elektronik haberleşme sistemlerin bakım onarımı tabii bunlar sadece bir kaçı okuldan okula göre değişir ama bizim okuldaki hocalar İHA siha bakım onarım yerlerine staj gönderdiklerini belirtti böyle bir yere girerseniz ne mutlu size.

Yeni konular

Geri
Yukarı