Elektrik-Elektronik öğrenmek için kaynak önerisi

msport

Centipat
Makaleler
1
Merhaba. Elektrik-Elektronik alanına ilgim var. Kendi çapımda şundan sök şunu lehimle vs. gibi çok basit şeyleri yapmaktan bir türlü ileri gitme şansım olmadı. Devreler, robotik sistemler kurabilmek için Elektrik-Elektronik öğrenmek istiyorum bunun için bazı kitaplar araştırdım (Devrim Hobi Elektronik: 52 Uygulama Herkes İçin ). Kimisi gereksiz bir kitap kimisi çok iyi bir kaynak diyor. Diyot, sürücü, kondansatör vs. ne işe yarar, seri ya da paralel bağlamak ne işe yarar vs. gibi konuları temelden öğrenmek için bu kitap iyi midir yoksa önerebileceğiniz başka kaynaklar var mı? Yardımcı olacaklara şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
www.kontrolkalemi.com'da bu forumun MEGEP dökümanları kısmında PDF formatında hazırlanmış Elektrik-elektronik konusundaki indirilmiş olan tüm hazır paketleri düzenli (programlı) olarak çalışarak kendinizi bu konuda geliştirebilirsiniz. Kolay gelsin.

www.kontrolkalemi.com'da bu forumun MEGEP dokümanları kısmında PDF formatında hazırlanmış Elektrik-elektronik konusundaki indirilmiş olan tüm hazır paketleri düzenli (programlı) olarak çalışarak kendinizi bu konuda geliştirebilirsiniz. Kolay gelsin.

Hocam megep dokümanlarını bugün bende gördüm ancak içinde buzdolabı motoru vs. gibi elektronik-robotikten uzak konular gördüm. Ayrıca elektronik ortamdaki belgeleri okumak zorluyor dikkatim hemen başka bir şeye kayabiliyor bu yüzden yazılı kaynak arıyorum. Yazılı kaynak olarak var mıdır bir öneriniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı