Elektrik faturasının fazla gelme sebebi Frisby PSU olabilir mi?

Gittikce art 250 300 350 bir de yakın zamanda arttı her ay fatura 50TL katlanarak artıyordu

Çok garip. Vergilerden dolayı artması normal de bu kadar çok artması bir garip. PSU'dan olabileceğini hiç düşünmüyorum. Belirli bir Watt çekiyorlar. Yeni aldığınız bir üründe bir sıkıntı olabilir. Bunları kontrol edin. Bir elektrikçi ile sağlam görüşmeniz gerek. Ne kadar doğru bilemem ama belki sizin üzerinizden biri kaçak elektrik çekiyor olabilir.

Çok garip. Vergilerden dolayı artması normal de bu kadar çok artması bir garip. PSU'dan olabileceğini hiç düşünmüyorum. Belirli bir Watt çekiyorlar. Yeni aldığınız bir üründe bir sıkıntı olabilir. Bunları kontrol edin. Bir elektrikçi ile sağlam görüşmeniz gerek. Ne kadar doğru bilemem ama belki sizin üzerinizden biri kaçak elektrik çekiyor olabilir.

Bilmiyorum Ama ben berki fazla abartarak yazmış olabilirim ama cok fazla arttı
Hocam bir PSU gereğinden fazla Volt, Watt vermez. Daha önceden bu PSU ile bu kadar geliyorsa sorun başka şeydedir. Elektrik kaçağı olabilir. Veya son zamanlarda artan vergilerden. 🥶

Frisby PSU'lar bir de Power Boost vb dandik PSU'lar elektrik faturasını artırıyor diye duydum forumda

Hocam bir ara bir tanıdığımızın normalde elektrik faturası 250-300 bandında gelirken bir anda bir ayda 1000 TL'ye çıktı. Bu çok değişik bir şey. Vergiler o kadar mı arttı ya?
Bilmiyorum Ama ben berki fazla abartarak yazmış olabilirim ama cok fazla arttı

Frisby PSU'lar bir de Power Boost vb dandik PSU'lar elektrik faturasını artırıyor diye duydum forumda
Arttıracağı 20-30 TL bence maximum.

350 falan gelen fatura 500 olduysa bu normal çünkü gelen vergiler hiç de az D

Hocam bir ara bir tanıdığımızın normalde elektrik faturası 250-300 bandında gelirken bir anda bir ayda 1000 TL'ye çıktı. Bu çok değişik bir şey. Vergiler o kadar mı arttı ya?

Vallahi ülke bitti bizde bittik artık gezme işleri hayal bildigin hayatta kalmaya çalışıyoruz

Merhabalar 350W Frisby PSU var. Sistem düşuk oldugu için günü kurtarıcı diye aldım ama Frisby gibi kalitesiz PSU'lar faturayı bayağı artırıyor diye duydum ama elektrik faturası anormalce fazla geliyor. Her şeyden kıstık ama yine fatura cok geliyor. Bunun nedeni birazda Frisby PSU mu?
Akım ölçerli priz alıp, kasanı taktığın prize bağlarsan. Ay sonunda ne kadar elektrik tükettiğini görürsün.

Yeni konular

Geri
Yukarı