Elektrik gidip geldiğinde bilgisayar hemen açılmıyor

fdfgdse

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Benim bilgisayarım elektrik gittiğinde açılmıyor. Çok bekleyince açılıyor. BIOS pilini değiştirdim olmadı. Güç kaynağı mı alacağım? Alırken nelere dikkat edeceğim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam statik elektrik boşaltmayı deneyin.
Elektrik gittiğinde bilgisayarın prizleri çekin bir daha gelince takın.
Akım korumalı priz kullanın.

Emin ol senin PSU ile yarışır :d.
ayrıca random link attım önüme ilk bu site çıktı.

Niye küçümsüyorsun ki şimdi :D? Attığın PSU'dan daha ucuza daha güzel PSU var. Random atarak yardımcı olamayız unutma :))

Bildiğini umuyorum 600W sertifikasız PSU'lar var bu fiyata zaten tahmin ediyorum bu forumdaki herkes önerilen şeyin ucuzu için cimri veya Akakçe kullanıyor. Ayrıca bu PSU birçok konuda önerildi bende bu öneri üzerine aldım benim de satın aldığım link buydu yaklaşık 400 TL'ye düşüyor ses olsun performans olzun süper bir PSU bunu bildiğini varsayıyorum teşekkürler.
Bildiğini umuyorum 600W sertifikasız PSU'lar var bu fiyata zaten tahmin ediyorum bu forumdaki herkes önerilen şeyin ucuzu için cimri veya Akakçe kullanıyor. Ayrıca bu PSU birçok konuda önerildi bende bu öneri üzerine aldım benim de satın aldığım link buydu yaklaşık 400 TL'ye düşüyor ses olsun performans olzun süper bir PSU bunu bildiğini varsayıyorum teşekkürler.
Ve şunuda eklemeliyim power in korumaları çok önemli eğer power da koruma yoksa çok büyük sıkıntı sonuçta sistemi buna emanet ediyoruz ve 80+ olması da prizden çekilen gereksiz voltaj ve watt tüketimini ekliyor o yüzden attığım linkten de alsa sistemini beslerse uzun süre götürür diye tahmin ediyorum.

Geri
Yukarı