Elektrik gitmesi sonrasında SSD'deki veriler silindi

GraveKeeper

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar genel olarak mahallede elektriklerle ilgili bir sorun oluştu. Düşük voltaj mı ne vermişler. Lambalar çalışmıyor, prize takılı aletler çalışıyordu. Öyle garip bir şey. Sonra kasanın ışıkları yanmamaya başladı, sonra da kasa komple kapandı. Baktım artık prizdeki aletler de çalışmıyor. Elektrik kökten gitmişti. Neyse elektrik gelince kasayı bir açtım SSD bomboş, PC direkt BIOS menüsüne atıyor. Nasıl böyle bir şey olabilir aklım almıyor. Bu düşük voltaj olayını da hususi yaptıklarını düşünüyorum teknolojik aletlere zarar gelsin diye. Başına böyle bir olay gelen var mı?

Enerjisa yı arıyıp arıza kaydımı öyle bir şey yapıyordun herhalde onlardan kaynaklıysa en azından zararını karşılarlar çok bir bilgim yok bu kadar.

Enerjisa yı arıyıp arıza kaydımı öyle bir şey yapıyordun herhalde onlardan kaynaklıysa en azından zararını karşılarlar çok bir bilgim yok bu kadar.
Evet elektrik gidince aramıştım, aynen böyle söylemişlerdi. Ama SSD şu an çalışıyor sadece verilerim gitti. Verilerimi nasıl karşılayabilirler ki?

Yeni konular

Geri
Yukarı