Elektrik kesintisi sonrası laptop açılmıyor

Bak bende benzer sorun yaşadım bios pilini 1 dkk lık sötüm taktım her şey normale döndü, yalnız bios güncellemesini bulamıyorum şimdi de, zaten bu pc bir bende birde Topkapı müzesinde var.

Bak bende benzer sorun yaşadım bios pilini 1 dkk lık sötüm taktım her şey normale döndü, yalnız bios güncellemesini bulamıyorum şimdi de, zaten bu pc bir bende birde Topkapı müzesinde var.
bios pilini nasıl söktünüz ?
Şuan zaten tanılama yapıyor bittiğinde olumlu sonuç almazsam sizin dediğinizi yaparım.

Aldım elime yıldız tornavidayı gördüğüm tüm vidaları söktüm, anakart üzerinde pili buluncaya kadar söktüm zaten sökülmedik yeri kalmadı ve sonra pilin fişini çektim 1 dkk sonra geri taktım 15 gün boyunca çalıştıramadığım pc çalıştı. Yalnız benim pc hiç açılmıyordu ekran yok ses yok bildiğin elektriksiz kalmış cihaz gibiydi bu rağmen çalıştı, demek ki bios power tuşuna basıldığı an kontrolü eline alıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı