Elektrikli Battaniye İncelemesi

Kış aylarının vazgeçilmezi Seçkin Baddaniyeleriii, hemide resimli poşetlisinden :) Üstelik yalnızca 25TL.

20171101_150856.jpg

Bakınız mankenimiz de var, o da seçkin battaniyelerinden kullanıyor ve çok mutlu.
Yatakta kendini ısıtacak bir hayat arkadaşı bulamadın mı? O halde Seçkin battaniyeleri tam sana göre!

20171101_150845.jpg

Kullanılan malzemeden anlamam ancak lanet bir kokusu var :)

20171101_150955.jpg

Ürünün 2 adet sıcaklık kademesi mevcut. Hiç ısıtmadığı için 1-2 kademeleri arasındaki farkı anlayamıyorsunuz zaten :)

20171101_150947.jpg

• Ürünün Faydaları ;
  1. Kilo problemi olanlara, ürünü almaya giderken kalori harcatıyor. Ürünü almasanız da aynı faydayı görüyorsunuz gerçi.
  • Ürünün Eksileri ;
  1. Ürün olarak değerlendiriyor olmam bir nezaket göstergesidir :)
  2. Isıtmıyor! Ben bu battaniyeyi neden aldım? Isınmak için. E ama ısıtmıyor?
  3. Malzeme kalitesi alt seviye, kokusu hiç hoş değil, fazla bükülmeye de gelmez.
  4. Ayar kumandası 1 aya kalmaz bozulacak, açıp kapatmak bile güç.
Şuna harcayacağınız para yerine doğalgaz borusunu evin içerisine yöneltip çakmağı çaksanız daha zahmetsiz ısınırsınız.
Ne umutlarla almıştım oysaki :D

Hocam G2-G4 dışında aldığınız hangi ürün sizi memnun etti merak ettim, ne alıyorsanız hepsinde ayrı bir sorun çıkıyor.
G ile başlamayan şeyler beni memnun etmiyor :)

Bunlar yalan, kışın soğuk yatağa girmek yerine 10 dakikada saç kurutma makinesi ile sıcacık bir yatağa giriyorsun (Anneanne yorganı önemli).

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı