Elektrikli Damacana Pompası İncelemesi

Herkese merhabalar, bugün biraz farklı bir ürün incelemesi olacak. İnternette karşıma çıkan bir üründü ve 20 TL fiyat etiketini görünce almadan duramadım.
2 adet sipariş ettim, merak edenler için markası "Nar". 20TL fiyat etiketi ile hiçbir fayda beklemiyordum açıkçası üründen.

Ancak ürün geldiğinde beklentilerimin üzerinde bir performans sergiledi. Motoru rahatsız etmeyecek oranda sessiz. Elbette içinde su yokken daha sesli çalışır, bu sıvı soğutma sistemlerimizdeki motorlar için de aynıdır.
Malzeme kalitesi olarak 20TL fiyat etiketinin bence oldukça üzerinde bir kaliteye sahip. Açma kapama butonundaki LED'ler ve butonun kendisi kaliteli bana sorarsanız.

Hemen bir fotoğraf paylaşalım. Beyaz versiyonu daha şık duruyor. Uç kısmındaki kıvrımlı boru ise metal. Yanında 1 adet şarj kablosu ve 1 adet plastik boru geliyor.
Damacananın en altına erişmeye yetecek oranda uzun bir plastik boru.

1598648203976.png

Tam şarj olduğunda kırmızı LED ışık yok oluyor, yani en azından üzerindeki entegre devreler aşırı akılsız değil. Anlıyorsunuz şarjı dolunca.
Toparlayacak olursak bu fiyata hayatınızı değiştirmeye aday bir ürün, bardak doldurma hızı tatmin eder seviyede :) Bir sigara parası bile değil yerine göre. Mutlaka almanızı tavsiye ederim, kullanmasanız bile eğlenebilirsiniz bu alet ile :)

1598648292978.png

Yeni konular

Geri
Yukarı