İnceleme Polivit incelemesi

Technopat'tan herkese merhaba, ben Kaspersky Kullanıcısı.
Bugün sizlerle birlikte Polivit şurubu inceleyeceğim.
Polivit şurubu öksürük üzerine gittiğim aile sağlık merkezi doktorunun vermesi üzerine eczaneden aldım.
Bitene kadar tok karnına günde bir defa kullandım ve öksürüğüm geçti.

Üretici: Abdiİbrahim.
Polivit ISBN: 8699514574934

polivit.jpg

polivit 1.jpg

polivit 2.jpg

polivit 3.jpg

polivit 4.jpg

polivit 5.jpg

polivit 6.jpg

1 kutu sipariş ettim, artık çok geç.
Aslında ciddi bir konudan bahsediyorum. Herhangi bir alerjik durumda ya da bilinçsizce kullanımda ciddi sorunlara yol açabilir. Multivitamin içeren bir ilaç ve vitaminlerin de (bilinçsiz tüketimde) yan etkileri olabileceğini unutmamak lazım.

Aslında ciddi bir konudan bahsediyorum. Herhangi bir alerjik durumda ya da bilinçsizce kullanımda ciddi sorunlara yol açabilir. Multivitamin içeren bir ilaç ve vitaminlerin de (bilinçsiz tüketimde) yan etkileri olabileceğini unutmamak lazım.

Bende şakasındayım hocam, doktor tavsiyesi dışında ilaç kullanmayan bir insanım ben, böyle konularda doktorların dediğini yapmak önemli.

Siz hazırlayın hocam rehberi, detaylı bir şekilde anlatırsınız hem daha önce kullanmış gibisiniz ilacı.

Ben bunu kullanmadım ama kullananlar çok memnun. Hem ben rehber yapmıyorum kardeşim. @Kaspersky Kullanıcısı şurup rehberi yaptı, güzeldi. Bunun rehberini yaparsa hem daha detaylı olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı