Elektrikli bisiklet önerisi

Km kaç olmalı canım en az.

Soruyu anlayamadım. Ne kadar az ise o kadar iyi tabii ki ama dediğim gibi ekran ayarlarından saniyeler içinde sıfırlanabiliyor. İstersen videosunu bile atarım. Bisikletin faturasına ve uygunluk belgesine falan bak. Tarih ile km uyumsuz ise yani km az ama bisikletin alınma tarihi eski sie biraz şüphelen. Bisiklet hırpalanmış gibi ama km azsa yine şüphelen. Eğer fotoğrafını falan detaylı alıp atarsan yardımcı olurum. Ayrıca bir telefon numarası verebilirm sana. O kişi de bayağı yardımcı olur.

Km kaç olmalı hocam en az.

Ve elektrikli bisiklet ile nereye kadar gidilir şey olarak örnek verebilirsiniz kendi şehrinizden.

Birazdan cevap vereyim hocam ufak bir işim var.

Soruyu anlayamadım. Ne kadar az ise o kadar iyi tabii ki ama dediğim gibi ekran ayarlarından saniyeler içinde sıfırlanabiliyor. İstersen videosunu bile atarım. Bisikletin faturasına ve uygunluk belgesine falan bak. Tarih ile km uyumsuz ise yani km az ama bisikletin alınma tarihi eski sie biraz şüphelen. Bisiklet hırpalanmış gibi ama km azsa yine şüphelen. Eğer fotoğrafını falan detaylı alıp atarsan yardımcı olurum. Ayrıca bir telefon numarası verebilirm sana. O kişi de bayağı yardımcı olur.

Birazdan cevap vereyim hocam ufak bir işim var.

Olur hocam verebilirsiniz teşekkürler.

Hocam evet attığım Link'in 2 inci eliymiş tahmin ettiğim gibi kmsini falan sordum şimdi.

Olur hocam verebilirsiniz teşekkürler.

Hocam evet attığım Link'in 2 inci eliymiş tahmin ettiğim gibi kmsini falan sordum şimdi.

Hocam sizin yaşınız kaç ve ulaşım için hangi yolu tercih ediyorsunuz?

İnternetten baktım hocam ama stok tükendi yazıyor stok olan bir yer var mı?

Yakın zamanda Bim'e gelirse gelir yoksa ikinci ele yönelin hocam. Ayrıca RKS RS 2 Pro modeli de olabilir Küba ile bu bisiklet tamamen aynı. Ayrıca şuan Volta VMS moped'ler A101'de 13 bin lira. Alırsanız 7 bin lira cepte kalır ancak ben onları Elektirkli bisikletler kadar önermiyorum. Pedallar işlevsiz, motor gibi. Dolayısıyla bisiklet kadar dik yokuş çıkamazlar. Yine de Konya Düz yerdir. Alabilirsiniz. Şuan normal piyasası 18 binin üzerinde. Eğer alıp beğenmezseniz ikinci elden 15 bine ilana koyarsanız çok kolay satılır. 17'ye falan da satılır beklenirse. Yani denenebilir. Piyasanın çok altı çünkü. Ek batarya falanm da takılabilir cepte kalan paraya. Daha güçlü bir batarya daha güçlü tork ve dolayısıyla daha iyi çekiş gücü demektir.

19 yaşındayım otobüs ile bisiklet kullanıyorum.

ttps://www.akakce.com/bisiklet/en-ucuz-corelli-snoop-5-3-hd-29-jant-21-vites-fiyati,631209276.html bundan var. Bisiklet olarak.

O bisiklete kit çok güzel gider ama kitleri artık önermiyorum çünkü çok çok pahalılar.

Yakın zamanda BİM'e gelirse gelir yoksa ikinci ele yönelin hocam. Ayrıca RKS RS 2 Pro modeli de olabilir Küba ile bu bisiklet tamamen aynı. Ayrıca şu an Volta vms Moped'ler A101'de 13 bin lira. Alırsanız 7 bin lira cepte kalır ancak ben onları elektirkli bisikletler kadar önermiyorum. Pedallar işlevsiz, motor gibi. Dolayısıyla bisiklet kadar dik yokuş çıkamazlar. Yine de Konya düz yerdir. Alabilirsiniz. Şu an normal piyasası 18 binin üzerinde. Eğer alıp beğenmezseniz ikinci elden 15 bine ilana koyarsanız çok kolay satılır. 17'ye falan da satılır beklenirse. Yani denenebilir. Piyasanın çok altı çünkü. Ek batarya falanm da takılabilir cepte kalan paraya. Daha güçlü bir batarya daha güçlü tork ve dolayısıyla daha iyi çekiş gücü demektir.

Hocam Konya değil Antalya konyaaltı uncalı.

19 yaşındayım otobüs ile bisiklet kullanıyorum.

O zaman alabilirseniz ehliyet alıp 30 bine satılan benzinli motosiklet yani skuter ve cup motorlara yönelebilirsiniz ancak bunların benzin, muayene, sigorta gibi pek çok masrafı var bilginiz olsun. Eğer bisiklete aşina birisi iseniz e bike alırsanız, otobüse bir daha binmezsiniz muhtemelen. Ben yokuşdan korktuğum için otobüsle gidiyordum heryere. Bunu alınca heryere e bike ile gitmeye başladım. Otobüsten çok çok daha iyi bir seçenek. Alırsanız pişman olmazsınız bence.

Hocam Konya değil Antalya konyaaltı uncalı.

Kusura bakmayın hocam. Ama bildiğim kadarıyla oralarda düz.

Bahsettiğim volta bu. Normalde önermem ama piyasanın çok altında olduğundan ve uzun zamandır piyasada olduğundan tercih edilebilir. Sıkıntı çıkarsa bakan çok olur. Zaten sizin bölgenizde bu aletten çokça vardır bence. İnceleme videolarına bakıp tercih edebilirsiniz. Çevremde kullanan herkes memnun fakat interneteki kullanıcılar ikiye bölünmüş durumda.

0507 840 6364

Umarım bu numarayı verdiğim için sıkıntı olmaz. Adam kendisi de Youtube'da herkese açık şekilde veriyor zaten numarayı gerçi.

O zaman alabilirseniz ehliyet alıp 30 bine satılan benzinli motosiklet yani skuter ve cup motorlara yönelebilirsiniz ancak bunların benzin, muayene, sigorta gibi pek çok masrafı var bilginiz olsun. Eğer bisiklete aşina birisi iseniz e bike alırsanız, otobüse bir daha binmezsiniz muhtemelen. Ben yokuşdan korktuğum için otobüsle gidiyordum her yere. Bunu alınca her yere e bike ile gitmeye başladım. Otobüsten çok çok daha iyi bir seçenek. Alırsanız pişman olmazsınız bence.

Kusura bakmayın hocam. Ama bildiğim kadarıyla oralarda düz.

Bahsettiğim Volta bu. Normalde önermem ama piyasanın çok altında olduğundan ve uzun zamandır piyasada olduğundan tercih edilebilir. Sıkıntı çıkarsa bakan çok olur. Zaten sizin bölgenizde bu aletten çokça vardır bence. İnceleme videolarına bakıp tercih edebilirsiniz. Çevremde kullanan herkes memnun fakat interneteki kullanıcılar ikiye bölünmüş durumda.

0507 840 6364.

Umarım bu numarayı verdiğim için sıkıntı olmaz. Adam kendisi de YouTube'da herkese açık şekilde veriyor zaten numarayı gerçi.

Anlıyorum hocam incelerim.

O 2.inci el RKS olanın tam her şeyini öğrenirsem güzelse alınabilir abime söyledim dedi bataryası ölü olabilir kaç yıllık kullanılmış vs. gibi şeyler söyledi.

Ve elektrikli bisiklet ile nereye kadar gidilir şey olarak örnek verebilirsiniz kendi şehrinizden.

Ankara Ufuktepe'den Çankaya Kızılaya gider gelirim ve üzerine şarj kalır daha. 12 km gidiş 12'de geliş. Yine de hiçbnir zaman tam menzil denemesi yapamadım. Yine Ufuktepe'den Atakule'ye git gel yapmıştım. Şarj yarıdan da azdı. Tam şarj 41.7 voltaj. Bitik de 29 voltaj. Benim şarj 34 idi. Ve git gel yapmıştım dediği gibi ama tam yetmemişti. Eve iki km kala yakın bir yerde bitti şarj. Atakule'de 15 km ediyor. Yani 34 şarj ile 30 km ciavarı yapmışım. Tamamen senin sürüşüne göre değişir. Elektirkli ne de olsa diyerek tembelleşirsen 20 km gider. Verimli kullanırsan 60'a kadar yolu var. Hiçbir ek batarya olmadan benim bisikletle uzun yol yapan birisi vardı şehirler arası. Tamamen kullanım ve hava koşullarına bağlı yani. Ayrıca bisiklet mümkünse altı yedi aydan eski olmasın çünkü hiç sürülmese bile bataryanın ömrü kısalır.

bataryası ölü olabilir kaç yıllık kullanılmış vs. gibi şeyler söyledi.

Evet, bu yüzden en fazla beş altı bilemedin yedi aylık olsun. Nerede muhafaza etmiş onu da sor. Bizim burlarda bir tane Skyjet Nitro var. Ne zaman görsem binanın önünde bir zincir ile bağlı duruyor. Hiç mi hırsızdan korkmaz insan? Hiç mi acımaz bisiklete? Yapmur soğuk falan hep dışarıda. Motor, beyin ve batarya sağlığı için sıcak ortamda durmalı bisiklet. Yağmura da fazla mağruz kalmamalı. Yani yağmurda kullanım sıkıntı olmaz ama yağmur altında saatlerce durması kötü olur.

Bataryasız alıp bu bataryayı takabilirsiniz.

Bataryasız alıp bu bataryayı takabilirsiniz.

Tahminen 100 km civarı götürür. 10 yıl gibi de bir ömrü olur.

Ya da bunu alıp geri kalan kısımlarını kendiniz takabilirsiniz.
Kaç km götürür bilemiyorum. Belki 200 km yol gidebilir. Belki de daha fazla.

Yeni konular

Geri
Yukarı