Elektrikli bisiklet önerisi

Bataryasız alıp bu bataryayı takabilirsiniz.

Tahminen 100 km civarı götürür. 10 yıl gibi de bir ömrü olur.

Ya da bunu alıp geri kalan kısımlarını kendiniz takabilirsiniz.
Kaç km götürür bilemiyorum. Belki 200 km yol gidebilir. Belki de daha fazla.

Çok pahalı değil mi?

Çok pahalı değil mi?

Alacağınız bisikleti bataryasız alıp bu şekilde yapabilirsiniz. Aksi takdirde çok pahalıya gelir. Kendi bataryası zaten 5, 6K fiyatlarında oluyor. O batarya ile 30,40 km yol yapabilirsiniz. Lityum olduğu için bataryanın ömrü kısa sürede biter. Son attığım linkteki ürün ise 200 km gidebilir ve ömrü çok daha uzun. Bunu atmamın sebebi el gazı takıp motosiklet gibi kullanma şansınız olması.

Alacağınız bisikleti bataryasız alıp bu şekilde yapabilirsiniz. Aksi takdirde çok pahalıya gelir. Kendi bataryası zaten 5, 6K fiyatlarında oluyor. O batarya ile 30,40 km yol yapabilirsiniz. Lityum olduğu için bataryanın ömrü kısa sürede biter. Son attığım linkteki ürün ise 200 km gidebilir ve ömrü çok daha uzun. Bunu atmamın sebebi el gazı takıp motosiklet gibi kullanma şansınız olması.

Anladım. Keşke bütçem olsa. Kesinlikle alınabilir ancak attığım numaradaki adam da aynı şeyleri daha ucuza vaad ediyordu diye hatıladığımdan bunu dedim ama sanmam. Ayrıca ben yine de sadece el gazıyla 200 km gideceğini sanmam.

Anladım. Keşke bütçem olsa. Kesinlikle alınabilir ancak attığım numaradaki adam da aynı şeyleri daha ucuza vaat ediyordu diye hatıladığımdan bunu dedim ama sanmam. Ayrıca ben yine de sadece el gazıyla 200 km gideceğini sanmam.

Hocam 30ahden bahsediyoruz. Ben tamamen el gazı ile kullansanız ve tam güçte kullansanız en az 100km gideceğini düşünüyorum. Ve evet 200km gidemeyebilir bu durumda.

Selam herkese elektrikli bisiklet alacağım ulaşım için git gel vs. önerilerinize açığım ben göz atarken bunu buldum RKS RS3 Pro X Katlanabilir Elektrikli Bisiklet Siyah Fiyatı, Yorumları - Trendyol
Hocam katlanır bisiklet alıp dönüşüm kiti uygulaman en iyisi hazır elektrikli bisikletlerin motorları çok zayıf.

Hocam katlanır bisiklet alıp dönüşüm kiti uygulaman en iyisi hazır elektrikli bisikletlerin motorları çok zayıf.

Hocam o paraya motorda var zaten. Maksat ucuz olsun. Hem ehliyet de gerekiyor sanırım 250w üstü. Bisikleti de eklese 50 binin üzerine çıkıyor. Ayrıca kullanacak kişi 55 kilo. 250W motor onu Uludağ bile çıkarır.

Hocam o paraya motorda var zaten. Maksat ucuz olsun. Hem ehliyet de gerekiyor sanırım 250W üstü. Bisikleti de eklese 50 binin üzerine çıkıyor. Ayrıca kullanacak kişi 55 kilo. 250W motor onu uludağ bile çıkarır.

O bisikletin motoru yetmeyince onu yükselteceğini düşünüyorum çünkü alanların çoğu o bisikletlerin motorlarından şikayetçi en azından direk bu şekilde alırsa daha az masraf eder diye düşünüyorum ama karar satın alacak arkadaşa bağlı bence alacağı bisikleti en azından bayisine gidip deneyerek öyle satın almalı.

O bisikletin motoru yetmeyince onu yükselteceğini düşünüyorum çünkü alanların çoğu o bisikletlerin motorlarından şikayetçi en azından direk bu şekilde alırsa daha az masraf eder diye düşünüyorum ama karar satın alacak arkadaşa bağlı bence alacağı bisikleti en azından bayisine gidip deneyerek öyle satın almalı.

Hocam 2 inci el düşünüyorum RKS 12.000 olandan yarın bilgileri detayları vs. atacakmış duruma göre bakacağım zaten iyi fiyat diye düşünüyorum.

Hocam neden yetmesin o motor? Gayet yeterli bir motor. Motosiklet değil bisiklet alıyorsun sonuçta.

Ne yaptınız hocam baktınız mı o bisiklete? Size bir bisiklet buldum. 12 bine ikinci el alana kadar 15'e sıfır bunu alabilirsin bence. Fakat iyi arştır. İçine sinerse al. Ayrıca kalın lastik değil.

Hocam neden yetmesin o motor? Gayet yeterli bir motor. Motosiklet değil bisiklet alıyorsun sonuçta.

Ne yaptınız hocam baktınız mı o bisiklete? Size bir bisiklet buldum. 12 bine ikinci el alana kadar 15'e sıfır bunu alabilirsin bence. Fakat iyi arştır. İçine sinerse al. Ayrıca kalın lastik değil.

@SerkanBurakG

Son düzenleme:

@SerkanBurakG

Hocam o çok kötü. Bende onun iyisi var. Ama iyisi bile alınmaz. Bataryası düşük.

Geri
Yukarı