Elektrikli bisiklet önerisi

Ben RKS skyjet Nitro aldım. 1000 km üzerinde sürdüm. Kesinlikle RKS marka alma. Arora bulabiliyorsan arora al. Servis olarak bisiklet olduğun için ve servisleri kötü olduğu için garantinin de pek bir önemi yok. Bisikletler hakkında soru sorabilirsin. Ben şu anki kafamda olsam gidip de RKS elektrikli bisikleti kesinlikle almam. İllaki alacaksan normal bisiklet alıp dönüştür. Lifepo4 pil tak. Lityum piller çok verimsiz. 1,2 yıl sonra sana 7, 8K batarya masrafı çıkaracak. Lifepo4 piller 10 yıl götürebilir. Sorun olursa cevaplayabilirim.

Attığınız bisikletin motor gücü ne kadar? Günde kaç km yol gideceksiniz? Bu bisikletlerin frenleri zayıf kalıyor haberiniz olsun. Menzil de çok verimli kullanırsan 40 km anca. Lastik de aşırı kötü bilmeni isterim. Kalın olduğuna bakma hiçbir artısı yok, eksisi var. Hafif ıslak zeminde bile frene dokununca lastik olduğu gibi katlanıyor. Ön tarafın kayması kötü sonu.çlara yol açabilir. Islak zeminde kesinlikle yola çıkma. Benim bisiklet 500 km oldu ve üç ciddi kaza geçirdim. Üçü de yağmurdaydı. İkisinde de ön lastik kaydı dönerken. Gidonu çevirdim ve olduğu gibi kaydı. Diğer kaza da da tekrar düşmemek için saatte 10km'ye düşmeme rağmen yine kaydı. Üçüncü kazam ise kaymamak için kaldırımda giderken kaldırımın hafif yüksek yerine lastiğin temas etmesi sonucu düşmemden dolayı oldu. Yani diyeceğim lastiğe dikkat et. Bütçe varsa menz,l arttırmak için ek batarya tak. Lastikleri de motor lastiği ile değiştir ama motor lastiği menzilini ve hızını düşürüp ağırlığı arttırır haberin olsun. Eğer o kadar bütçem yok dersen ikinci el bir bisiklet alıp menzilini arttır. En düşük ve güçsüz ek batarya 6000 lira şuan. O batarya bile stok bataryadan daha güçlü ve daha uzun giden bir batarya yine de. Kullananlar memnun. Bende Küba BM8PRo var. Yağmur olmadığı sürece heryere onunla gidiyorum. Zorunda kalırsam yağmurda da kullansam da kaldırımdan ve çok yavaş sürüyorum. Ben memnunum. Attığın bisikletle hiç farkı yok. Bence pahalıya kaçmaya gerek yok.

Ben RKS skyjet Nitro aldım. 1000 km üzerinde sürdüm. Kesinlikle RKS marka alma. Arora bulabiliyorsan arora al. Servis olarak bisiklet olduğun için ve servisleri kötü olduğu için garantinin de pek bir önemi yok. Bisikletler hakkında soru sorabilirsin. Ben şu anki kafamda olsam gidip de RKS elektrikli bisikleti kesinlikle almam. İllaki alacaksan normal bisiklet alıp dönüştür. Lifepo4 pil tak. Lityum piller çok verimsiz. 1,2 yıl sonra sana 7, 8K batarya masrafı çıkaracak. Lifepo4 piller 10 yıl götürebilir. Sorun olursa cevaplayabilirim.

Hocam dedikleriniz çok pahalı. Ben 500 km kullandım ve kullanmaya devam ediyorum. Aşırı memnunum. 50 kg'mım ben. 65 kg arkadaşımla beraber giderken en dik yokuşu dahi hızını alınca zorlayarak çıkarıyor. Beni tek başına çıkaramadığı yokuş yok. Arıza falan yok şuanlık. Arada bir hata veriyor ama çekişte problem olmuyor ve sonradan düzeliyor sadece.

Anladım hocam önerdiğiniz elektrik bisiklet var mı?

Attığınız bisikletin motor gücü ne kadar? Günde kaç km yol gideceksiniz? Bu bisikletlerin frenleri zayıf kalıyor haberiniz olsun. Menzil de çok verimli kullanırsan 40 km anca. Lastik de aşırı kötü bilmeni isterim. Kalın olduğuna bakma hiçbir artısı yok, eksisi var. Hafif ıslak zeminde bile frene dokununca lastik olduğu gibi katlanıyor. Ön tarafın kayması kötü sonu. Çlara yol açabilir. Islak zeminde kesinlikle yola çıkma. Benim bisiklet 500 km oldu ve üç ciddi kaza geçirdim. Üçü de yağmurdaydı. İkisinde de ön lastik kaydı dönerken. Gidonu çevirdim ve olduğu gibi kaydı. Diğer kaza da da tekrar düşmemek için saatte 10Km'ye düşmeme rağmen yine kaydı. Üçüncü kazam ise kaymamak için kaldırımda giderken kaldırımın hafif yüksek yerine lastiğin temas etmesi sonucu düşmemden dolayı oldu. Yani diyeceğim lastiğe dikkat et. Bütçe varsa menz, l arttırmak için ek batarya tak. Lastikleri de motor lastiği ile değiştir ama motor lastiği menzilini ve hızını düşürüp ağırlığı arttırır haberin olsun. Eğer o kadar bütçem yok dersen ikinci el bir bisiklet alıp menzilini arttır. En düşük ve güçsüz ek batarya 6000 lira şu an. O batarya bile stok bataryadan daha güçlü ve daha uzun giden bir batarya yine de. Kullananlar memnun. Bende Küba BM8Pro var. Yağmur olmadığı sürece her yere onunla gidiyorum. Zorunda kalırsam yağmurda da kullansam da kaldırımdan ve çok yavaş sürüyorum. Ben memnunum. Attığın bisikletle hiç farkı yok. Bence pahalıya kaçmaya gerek yok.

Hocam dedikleriniz çok pahalı. Ben 500 km kullandım ve kullanmaya devam ediyorum. Aşırı memnunum. 50 kg'mım ben. 65 kg arkadaşımla beraber giderken en dik yokuşu dahi hızını alınca zorlayarak çıkarıyor. Beni tek başına çıkaramadığı yokuş yok. Arıza falan yok şu anlık. Arada bir hata veriyor ama çekişte problem olmuyor ve sonradan düzeliyor sadece.

Geçmiş olsun hocam yani elektrikli bisiklet markası olarak ne alabilirim?

Anladım hocam önerdiğiniz elektrik bisiklet var mı?

Geçmiş olsun hocam yani elektrikli bisiklet markası olarak ne alabilirim?

Hocam yazıyı tam okudunuz mu? Faydalı olacaktır. marka olarak Küba da RKS de Skyjet de aynı. Alfa Romeo, Jeep gibi markalarda var ama tamamı aynı. Hepsi RKS markasının alt isimleri. Bu yüzden aralarından en ucuzu olan Küba'yı almanı öneririm. Kaç kilosunuz?

Attığınız bisikletin motor gücü ne kadar? Günde kaç km yol gideceksiniz? Bu bisikletlerin frenleri zayıf kalıyor haberiniz olsun. Menzil de çok verimli kullanırsan 40 km anca. Lastik de aşırı kötü bilmeni isterim. Kalın olduğuna bakma hiçbir artısı yok, eksisi var. Hafif ıslak zeminde bile frene dokununca lastik olduğu gibi katlanıyor. Ön tarafın kayması kötü sonu. Çlara yol açabilir. Islak zeminde kesinlikle yola çıkma. Benim bisiklet 500 km oldu ve üç ciddi kaza geçirdim. Üçü de yağmurdaydı. İkisinde de ön lastik kaydı dönerken. Gidonu çevirdim ve olduğu gibi kaydı. Diğer kaza da da tekrar düşmemek için saatte 10Km'ye düşmeme rağmen yine kaydı. Üçüncü kazam ise kaymamak için kaldırımda giderken kaldırımın hafif yüksek yerine lastiğin temas etmesi sonucu düşmemden dolayı oldu. Yani diyeceğim lastiğe dikkat et. Bütçe varsa menz, l arttırmak için ek batarya tak. Lastikleri de motor lastiği ile değiştir ama motor lastiği menzilini ve hızını düşürüp ağırlığı arttırır haberin olsun. Eğer o kadar bütçem yok dersen ikinci el bir bisiklet alıp menzilini arttır. En düşük ve güçsüz ek batarya 6000 lira şu an. O batarya bile stok bataryadan daha güçlü ve daha uzun giden bir batarya yine de. Kullananlar memnun. Bende Küba BM8Pro var. Yağmur olmadığı sürece her yere onunla gidiyorum. Zorunda kalırsam yağmurda da kullansam da kaldırımdan ve çok yavaş sürüyorum. Ben memnunum. Attığın bisikletle hiç farkı yok. Bence pahalıya kaçmaya gerek yok.

Bende eklemek istiyorum. Ben de 1 kere ciddi ve birkaç kez de normal şekilde düştüm. 20,30 ile giderken yağmurlu havada önüme çocuk atladı ve ufak bir frenle hemen kayıp düştü. Lastikleri kalın ve kaba ama sadece gösteriş ve yol tutuşu sağlıyor. Yağmurlu havada birkaç kere kaldırma çıkayım dedim. Arka tekerden dolayı 2 kere düştüm. Çünkü en ufak ıslaklıkta kayıyor. Frenlerim ise kısa süre önce bozuldu. Birinin mekanizması bozulmuş. En kalitesizlerden takmışlar. Şu anki iyi. 400 TL mekanizmaya para ödedim.

Bulunduğunuz yerin yolları düzgün mü? Benim buralarda çok mazgal ve çukur var mesela sizin yollar nası? Ona öre öneri yapacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı