Elektrikli cross motor toplama

UCUZ CG bu ilan güzel gibi, grenajları satıp yenisini alırsın ya da takaslarsın isteğine göre, sonrası senin hayal dünyana kalıyor.

Biraz uğraş ile güzel bir cross çıkar.

Kardeşim bu arada benim uyku vaktim, yarın bu konuyu buradan tartışırız. Buradan yazmamın sebebi başkalarına rehber olsun 😏
Abı valla o kadar yardimci oldun ki cok cok cok tesekkur ederim hep anında cevap verdin cok iyi rehber oldun yoksa yanlis yollara gircektim valla cook tesekkur ederim iyi geceler abi yarin konusurz

UCUZ CG bu ilan güzel gibi, grenajları satıp yenisini alırsın ya da takaslarsın isteğine göre, sonrası senin hayal dünyana kalıyor.

Kardeşim bu arada benim uyku vaktim, yarın bu konuyu buradan tartışırız. Buradan yazmamın sebebi başkalarına rehber olsun 😏

Sa abi senin bahsettigin seyi yapmayi dusunuyoma onun yaninda toplama supermoto düşünüyorum bir KTM iskelet alsam sonra bisiklet 50CC kitlerinden alsam veya ayri alsam motor parçasini.

Sa abi senin bahsettigin seyi yapmayi dusunuyoma onun yaninda toplama supermoto düşünüyorum bir KTM iskelet alsam sonra bisiklet 50CC kitlerinden alsam veya ayri alsam motor parçasini.

Abı vallahi o kadar yardimci oldun ki cok cok cok teşekkür ederim hep anında cevap verdin cok iyi rehber oldun yoksa yanlış yollara gircektim vallahi cook teşekkür ederim iyi geceler abi yarin konusurz.

Trafige cikamaz ama olsun belki ileride satarim o attigim iskeleti 70dolar TR'ye kargo oluyor gozukuyor ama emin olamadm.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230722-223923_Chrome.jpg
    Screenshot_20230722-223923_Chrome.jpg
    54,7 KB · Görüntüleme: 10
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı