Elektrikli motor gaz kesip gitmemeye başladı

• Konuyu başlatan Sufy
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 75

Sufy

Attopat
Daha fazla  
Selamünaleyküm arkadaşlar kolay gelsin. Ben bugün 2.el elektrikli motosiklet aldım da biraz kullandıktan sonra bir anda gaz kesti anahtarı çevirdim gaz kolunu çevirdim ama gitmiyor. Ekran gözüküyor ne yapmam lazım? İyi günler.

Marka: Volta vsm.

Gaz kolunun kablosunu kontrol et beyin denen kısma bağlantısını ya da kabloda kopukluk var mı bak.
Hocam cevap verdiğiniz için saolun. Şuanda şarj aletine bağladım aküyü dolduruyorum belki ondan da gitmiyordur. Yarın deneyeceğim olmazsa geri dönüş yaparım.

Gaz kolunun kablosunu kontrol et beyin denen kısma bağlantısını ya da kabloda kopukluk var mı bak.
Hocam biz servise verdik arka taraftaki beyin yanmış yenisini taktık hem hızlandı hem çok iyi oldu.Cevapladığınız için teşekkür ederim. :)

Son düzenleme:
Hocam cevap verdiğiniz için saolun. Şuanda şarj aletine bağladım aküyü dolduruyorum belki ondan da gitmiyordur. Yarın deneyeceğim olmazsa geri dönüş yaparım.

Hocam biz servise verdik arka taraftaki beyin yanmış yenisini taktık hem hızlandı hem çok iyi oldu.Cevapladığınız için teşekkür ederim. :)
Rica ederim hayırlısı olsun.

Geri
Yukarı