Elektrikli motosiklet

SHROZEN

Decapat
Daha fazla  
Merhaba annem ve benim kullanmamız için elektrikli motosiklet alacağız. Biz aşağıya bıraktığım linktekini düşündük siz ne diyosunuz bu konu hakkında? Volta alacağız gibi Volta'dan daha iyi marka var mı düşüncelerinizi belirtirseniz sevinirim. 6,000 TL kadar bütçe var bizde şu an.

LİNK:VSX - Volta Motor

Merhaba annem ve benim kullanmamız için elektrikli motosiklet alacağız. Biz aşağıya bıraktığım linktekini düşündük siz ne diyosunuz bu konu hakkında? Volta alacağız gibi Volta'dan daha iyi marka var mı düşüncelerinizi belirtirseniz sevinirim. 6,000 TL kadar bütçe var bizde şu an.

Link:VSX - Volta Motor

Hocam sıfır alacaksanız bütçenizi bayağı yükseltmelisiniz, kaç Watt olduğu çok önemli bu motor ile anneniz ile falan yavaş gidersiniz ve yokuş çıkamazsınız.

Hocam senin bir önerin var mı?

Motolux yaris fxi öneririm, eğer biraz ucuz arıyorsanız biraz araştırırım, bende şu an motolux yaris Plus var, aşırı memnunum hızı 55 falan yokuşta ve ağırlık binince hiçbir sıkıntı olmuyor, geri vitesi, USB telefon şarj etme yeri bile var, aşırı öneririm, yaris FX benim motorumun sıfırı gibi düşün benimki 2019 o 2021 model kasa, hız olarak tamamen aynı.

Biraz daha çık 8 liralara Mondial Revival 50lik motorlar var . Öyle elektirkli yokuşta tıkanan bisikletten hallicelerden değil, motor gibi motor yani. B sınıfı ehliyet ile istediğin yere götürür seni.

Geri
Yukarı