Elektrikli scooter tavsiyesi

OrackBobama

Hectopat
Merhaba. Yeni merak saldım okuldan çıkışta eve dönerken vs. gibi durumlarda zamandan kazanmak istiyorum da kafamda mi Pro 2 var ama onun da kendisine göre +ları -leri var. Başka modellerde de bilgisi deneyimi olan birileri bildiklerini paylaşırsa çok sevinirim.

Bütçeniz nedir? 25 km/s scooter almazdım ben.

Türk Mali tes e scooter var. Türk Mali olmasi garantisi cok iyi anlamina geliyor yokus destegi de guzel. 700W motor gucu var. Hem de 12binlik scooterlere tas cikariyor. 2bin cebinizde kalir. 10inc sisme lastik. Uygulamasida var 30km/H ve 50km menzil. Hafif oldugu icin scooter sorun olmuyor 13-15kg 80kiloyum 40km gidiyor. Menzili yuksek olan scooterler zaten ağır oldugu icin ister istemez menzili de dusuyor. Yokuş performansi da guzel. Hastane rampasi var %15eğimli oraya 30la gelip 23ile sabit cikiyorum 80kiloyum. Viraji var bir de o egimin orasi %33egimli ölctum hepsini. Orayi 10ile cikiyor. Zaten firma 70kg biri icin 50km menzili var ve %25yokus cikar diyor. Telefon uygulamasida var 3tane mod var eco normal Sport. Kac km yaptigini ve kac km kaldigini bir de Total'de kac km yaptin her şeyi goruyosun motor sicakligi vs kac Volt kac watt guc harcadigi vs. Cruze kontrolde var frenleme yaptiginda şarj oluyor rejeneratif fren sayesinde.
Ön e-abs arka disk fren.

Yeni konular

Geri
Yukarı