Elektro gitar önerisi

Pop, rock için bu Pink Floyd David Gilmour izle.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Pop, rock için bu pink Floyd david gilmour izle.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Deneyeceğim bu gitarıda.
Gitarı aldığımı varsayarsak bu amfi alınır mı yoksa daha ucuza irig mi alınır evde kaliteli bir haporlörüm var. https://www.letgo.com/tr-tr/i/elektro-gitar-amfisi-boston-marka_5cd9f9d3-96c0-430e-89cf-b25dda140ed3

Hocam İzmir'de Do-Re Müzik var gidip deneyerek alma şansım var hem Tele'yi hem Strat'ı deneyerek almam mantıklı mı sizce de?
Tabii mantıklı da sanırım gitar geçmişiniz yok, nasıl deneyip neyi anlayacaksınız? Benim tavsiyem kesinlikle Tele olur, bahsettiğim sebeplerden dolayı.

ve 2. el amfi ne önerirsiniz sert tonlar için iRig düşünüyorum fakat tavsiye eden yok.
Bütçe ne kadar?

Tabii mantıklı da sanırım gitar geçmişiniz yok, nasıl deneyip neyi anlayacaksınız? Benim tavsiyem kesinlikle tele olur, bahsettiğim sebeplerden dolayı.

Bütçe ne kadar?

Tonlarını, sevdiğim şarkıları çalarak vesaire deneyebilirim klasik gitar geçmişim var. Bütçem maksimum 500 lira olduğu için gitarı PC'ye ve IPhone'a oradanda kaliteli bir haporlöre bağlayarak çalmak istiyorum.

Tonlarını, sevdiğim şarkıları çalarak vesaire deneyebilirim klasik gitar geçmişim var.
Ha, tamam o zaman. Yalnız tona değil, gitarın kendisine odaklanın denerken. Zira ton amfiye bağlı ama gitarın konforunu sevmezseniz çok daha büyük bir problem haline geliyor.
Bütçem maksimum 500 lira olduğu için gitarı PC'ye ve iPhone'a oradan da kaliteli bir hoparlöre bağlayarak çalmak istiyorum.
Anladım. 500 TL'ye Boss Katana Mini bulunabilir sanki, hatta direkt Zuhal satmıştı geçen indirimde benzer bir fiyattan (ama sanırım stok bitmiş :(). iRig konusunda, iRig'den vs. alınan ton, gerçek bir amfi kadar dinamik olamıyor maalesef. Gerçek bir amfi her türlü daha iyi olur. Blackstar Fly 3 de güzel bir alternatif, şahsen küçük bir amfi alacakken Katana Mini ile Fly 3 arasında kalmıştım.

Ha, tamam o zaman. Yalnız tona değil, gitarın kendisine odaklanın denerken. Zira ton amfiye bağlı ama gitarın konforunu sevmezseniz çok daha büyük bir problem haline geliyor.

Anladım. 500 TL'ye boss katana mini bulunabilir sanki, hatta direkt zuhal satmıştı geçen indirimde benzer bir fiyattan (ama sanırım stok bitmiş :(). iRig konusunda, iRig'den vs. alınan ton, gerçek bir amfi kadar dinamik olamıyor maalesef. Gerçek bir amfi her türlü daha iyi olur. Blackstar Fly 3 de güzel bir alternatif, şahsen küçük bir amfi alacakken Katana Mini ile Fly 3 arasında kalmıştım.

Hocam bahsettikleriniz çok pahalı benim için. Şimdilik iRig veya PC'ye bağlayarak çalsam birkaç ay sonra amfi alsam olmaz mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı