Elektrogitar önerisi

Öyle de olur. Ben yine de ID Core 10 v3'e bakmanı tavsiye ederim.

Bu ürün 10W. Kalitesinden mı yoksa kullanışı mı kolay diye öneriniz?

Yamaha Pacifica'lar seni götürür. Ama amfiye para ayırdın mi? Benim merak ettiğim bu. Eğer ayırmadıysan Pacifica 012 ile Blackstar ID Core 10 alabilirsin. 10K civarına gelir. Haricinde arkadaşın dedikleri de olur ama Kozmos'a pek yanaşma. Eğer bakabileceğin bir gitar market falan varsa SX markaya bak, şehir dışından ikinci el alacaksan detaylı video iste, çünkü bazen patlak model olabiliyor SX'lerin öyle bir sorunu var ama işçiliği düzgün bir SX sana en iyi gitar olur özellikle Squier'a göre vs. Amfin varsa Pacifica 112v de olabilir. Ayrıca bu işin ne çalacağına bağlı da değişme durumu var. Detayı çok ama yukarıda bahsettiğim marka modeller seni uzun süre tatmin eder. SX SST-62 ya da SX SST Naturel'e de bakabilirsin. Amfi yoksa yukarıda dediğimi yapabilirsin duruma bağlı başka bir model de öneririm.
Yazmayı unutmuşu mesela bazen Metalica Enter Sandman bazen Michael Jackson Just Beat İt bazen Gripin Aşk Nerden Nereye gibi karışık çalmak istiyorum

Son düzenleme:
Bu ürün 10W. Kalitesinden mı yoksa kullanışı mı kolay diye öneriniz?

Yazmayı unutmuşu mesela bazen Metalica Enter Sandman bazen Michael Jackson Just Beat İt bazen Gripin Aşk nereden Nereye gibi karışık çalmak istiyorum

O zaman Pacifica en doğru tercihlerden biri olur sizin için. ID Core serisi efektleriyle dolu bir seri W değerinden ziyade kullanışlı olmasından önerdim.

Çok teşekkür ederim. İnşallah alıp kullanırım birini :D daha almak nasip olmadı 2. el piyasası garip maalesef :D ekran kartı aradığım zamanda benzedi.

😅 Ekran kartı piyasasından daha durağan bir piyasası olduğu kesin en azından. İnşallah yakın zamanda tam istediğiniz sekildeki ilanı bulup satın alırsınız.

😅 Ekran kartı piyasasından daha durağan bir piyasası olduğu kesin en azından. İnşallah yakın zamanda tam istediğiniz sekildeki ilanı bulup satın alırsınız.

İnşallah. Askere gitmeden hem 2 tıngırdatayım hem geldiğimde fiyat artışından etkilenmeyeyim dedim o da garip insanlar var maalesef :D

Aga sence bu nasıl? Uygun fiyatlı gibi satılmadıysa alınır mı? Önerir misin?

Son düzenleme:
İnşallah. Askere gitmeden hem 2 tıngırdatayım hem geldiğimde fiyat artışından etkilenmeyeyim dedim o da garip insanlar var maalesef :D

Aga sence bu nasıl? Uygun fiyatlı gibi satılmadıysa alınır mı? Önerir misin?
Her şey garip bir hal aldı maalesef..

Aria markasını biliyorum ama kaliteleri konusunda hiçbir fikrim yok. Sıfır Squier MM strat almanız bence daha iyi olur.

Her şey garip bir hal aldı maalesef.

Aria markasını biliyorum ama kaliteleri konusunda hiçbir fikrim yok. Sıfır Squier mm strat almanız bence daha iyi olur.

Kusura bakmayın kafanızı şişirdim yazmayacağım artık :D. Birçok ilana bakıyorum uğraşmayayım alıp geçeyim diyorum fakat biri diyor yok o alınmaz şu alınır diyor bazı satıcılara mesaj atıyorum o satıldı diyor. Satıcının biri ile konuşuyorum düzgün yazmıyor sonra ertesi gün fiyatı arttırıp siz yazmadınız diye bana atıyor suçu.

Kusura bakmayın kafanızı şişirdim yazmayacağım artık :D. Birçok ilana bakıyorum uğraşmayayım alıp geçeyim diyorum fakat biri diyor yok o alınmaz şu alınır diyor bazı satıcılara mesaj atıyorum o satıldı diyor. Satıcının biri ile konuşuyorum düzgün yazmıyor sonra ertesi gün fiyatı arttırıp siz yazmadınız diye bana atıyor suçu.

Estağfurullah hocam sorun değil. Bu bütçelerdeki gitarlar genellikle hevesle alınmış bir iki kez çalınıp kenara atılmış gitarlardan oluşuyor, öyle olunca da satıcı hemen elinden çıkarıp kurtulmak istiyor. O yüzden Yamaha'ya çıkamıyorsanız dediğim Squier'ı sıfır olarak alıp arkanıza yaslanmak en güzeli olur. Genelde gitar marketlerde de olan bir gitardır eğer şehrinizde varsa bir uğramanızı tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı