Elektronik alışverişinde Trendyol, N11 gibi siteler güvenilir mi?

Mortem.dll

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Prospekt Mira
Daha fazla  
Merhaba. Web alışverişi konusunda özellikle elektronik ürünler almak istediğim zaman genelde Hepsiburada'yı tercih ediyorum. Fakat Trendyol, N11, GittiGidiyor gibi sitelerde ürünlerin fiyatı daha ucuz oluyor. Elektronik alışveriş için bu siteler güvenilir mi?

Merhaba. Web alışverişi konusunda özellikle elektronik ürünler almak istediğim zaman genelde Hepsiburada'yı tercih ediyorum. Fakat Trendyol, N11, GittiGidiyor gibi sitelerde ürünlerin fiyatı daha ucuz oluyor. Elektronik alışveriş için bu siteler güvenilir mi?

Bence güvenilir aldığım mouse, kulaklık benzeri şeyler sıkıntısız geldi hem de dediğiniz gibi ucuz. Bir de Trendyol'da alacanız şeye göre bir indirim kuponu o kuponuda belli bir fiyattan sonra kullanabiliyorsunuz. Ben Trendyol kullanıyorum hiç sıkıntı yaşamadım.

satan mağaza güvenilir değilse hangi siteden aldığınızın önemi yok. Elektronik gibi ürünlerde tüketici olarak kendinizi savunmanız artık zor. Şu yazı her konuda detaylı bilgi verecektir. İnternetten Alışveriş Yaparken Bunlara ÇOK DİKKAT..!

Geri
Yukarı