Elektronik sigara için güvenilir likit sitesi

Ne tür likitler arıyorsunuz? Eğer tütünlü ise Efkar Likit yorumlarına bir bakın. Üretici benim, yorumlara bakarak hareket edin lütfen.

Eğer sağlık ön planda ise şurada bir analiz sonucu var.

Dünyada bu analizi olduğu gibi yayımlayan 5-10 likit firması var. Ülkemizde ne yazıkki tek Efkarda var bu analiz. Bana zamanında 3300 sterline malolmuştu.

Ne tür likitler arıyorsunuz? Eğer tütünlü ise Efkar Likit yorumlarına bir bakın. Üretici benim, yorumlara bakarak hareket edin lütfen.

Eğer sağlık ön planda ise şurada bir analiz sonucu var.

Dünyada bu analizi olduğu gibi yayımlayan 5-10 likit firması var. Ülkemizde ne yazıkki tek Efkarda var bu analiz. Bana zamanında 3300 sterline malolmuştu.
Hocam çok teşekkürler ama tütünlü likit aramıyorum. Ama sitenize bakacağım, tütünlü likit isteyen olursa önereceğim emin olabilirsiniz 🙏🏻

Argus PRO cihazım var BigBoss likit vardı ama bitti. Öğrendiğim kadarıyla Nasty ve One Hit Wonder premium markalarmış ama hangi siteden alacağımı bilmiyorum. Bir kaç site buldum da güvenilir ve orijinal olarak satan siteler hangileridir?
buharkeyf2.com
smokhome.net
ebuhar0.net

Bir de böyle bir site gördüm, kendi likitlerini üretiyorlar sanırım. Bunu öneren var mı?
skyvapers.com

@ard50500 hocam yardımcı olur musunuz konu öne de çıkmıyor sanırım kimse görmüyor
ev yap likitlerin hepsi kötü denebilecek imkanın varsa biraz araştırma ile kendin yap

Yeni konular

Geri
Yukarı