Elektronik sigara için likit önerisi

Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart : Msi Gaming 7 Z97
İşlemci : Intel i7 4790k
Ram : Kingston Savage 8Gb 1600 Mhz
Ekran Kartı : Msi Gaming 4 R9 380 x 2
Meslek
Lojistik Filo Yöneticisi
Merhaba, Vozol'dan geçiş yaptım. Bugün redline likit geldi heisenberg modeli ama tadı yok gibi bir şey. Uzun süre sakız çiğneyip tadı varla yok arası olur aynı o tad geliyor. Vozol gibi aromalı likit önerisi yapar mısınız?

Vozol likit diye likit satan likitpuff1.com sitesi güvenilir midir? Bu likitler orijinal midir?

Vozol'un kendi likiti yok asla öyle şeyle alma ilk olarak. Likit olarak jvaper çok kullandığım için önerebilirim ama genellikle kendi likitimi yapıyorum şu anlık.

Tavsiye edeceğiniz bir yer var mı? Nasıl yapılır bilmiyorum.

Tavsiye edeceğiniz bir yer var mı? Nasıl yapılır bilmiyorum.
Safirkimya dan alıp yapıyorum ben. Aroma ile NBASE karıştırıyorsun 2 hafta bekliyorsun bitti.

Ayrıca ben de yeni girdiğim için bu sektöre Smok Stick V8 ne tür likitler kullanılmalı coil yanmaması için ne yapılmalı?
Coilin OHM si düşük varsayıyorum yüksek vg düşük pg kullanman lazım 80/20 ideal. Art arda çekim yapmaman lazım.

Safirkimyadan alıp yapıyorum ben. Aroma ile nbase karıştırıyorsun 2 hafta bekliyorsun bitti.

Oranı nasıl ayarlıyoruz. Jvaper bu likiti alabileceğim bir site var mı? İmzadaki rehberide merak ettim ama bende açılmıyor.

Oranı nasıl ayarlıyoruz. Jvaper bu likiti alabileceğim bir site var mı? İmzadaki rehberide merak ettim ama bende açılmıyor.
Rehberi kaldırdım hocam. Eskisi var bilgilerin bazıları hatalı

Jvaper yazarak googla alabilirsiniz. Kendiniz yapıcak iseniz safirkimyaya girip gerekli bilgileri çok temiz şekilde alabilirsiniz. Burda anlatmak çok uzun sürer.

Rehberi kaldırdım hocam. Eskisi var bilgilerin bazıları hatalı

Jvaper yazarak googla alabilirsiniz. Kendiniz yapıcak iseniz safirkimyaya girip gerekli bilgileri çok temiz şekilde alabilirsiniz. Burda anlatmak çok uzun sürer.
Hocam size site dışında nereden ulaşabilirim?

Elimde dijital göstergeli Vozol var gayet başarılı. 1 hafta oldu alalı hala sarjı bitmedi. Likitin bitmesine %80, sarjın bitmesine %50 kalmış.

Geri
Yukarı