Elementary OS Plymouth Dosyası

Elementary OS başlangıç animasyonu için sisteme "plymouth-theme-elementary" ve "plymouth-theme-elementary-text" paketlerini kurmanız yeterli. Sonrasında konfigürasyon yapmanız gerekli.

Elementary OS başlangıç animasyonu için sisteme "plymouth-theme-elementary" ve "plymouth-theme-elementary-text" paketlerini kurmanız yeterli. Sonrasında konfigürasyon yapmanız gerekli.

Mint'te denedim, aşağıdaki sonuç çıkıyor.

root@Kaos-Bilgisayar:/home/kaos# sudo apt-get install plymouth-theme-elementary
Paket listeleri okunuyor... Bitti
Bağımlılık ağacı oluşturuluyor
Durum bilgisi okunuyor... Bitti
E: plymouth-theme-elementary paketi bulunamadı
Zaten "sudo apt-cache search plymouth-theme" komutunu girince "Lubuntu, Kubuntu, Xubuntu" gibi paketler çıkıyor. "Elementary" paketinin çıkması için PPA deposunu eklemem gerekiyordu. " sudo add-apt-repository ppa:elementary-os/stable" komutuyla PPA deposunu ekledim. Bunun sonucunda dediğin gibi paketleri kurabildim. Teşekkürler.

Son düzenleme:
Paketler Elementary OS paket arşivinde bulunduğu için gerekli PPA deposunu eklemek gerekiyor. Bunun için sırayla şu komutları girin. Sonrasında paketleri yükleyebilirsiniz.
  • sudo add-apt-repository ppa:elementary-os/stable
  • sudo apt-get update
Eğer PPA eklerken hata alırsanız şu komutu girin.
  • sudo apt install software-properties-common

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı