Elgato'suz çift PC yayın yapılabilir mi?

Yapılmaz. Elgato fiyatlarıda çok pahalı olduğundan ben işlemcimi 5900X'e yükselttim. Şu an 1440P oyun oynarken 1080p60fps yayın yapabiliyorum. Çift PC'nin masrafı çok çok oluyor. Yayın için kasa+Elgato ve bunlara ek ses için Mixer.

Yoracaksın gene, oyun bilgisayarı (ya da her neyse), yayın yapacakmış gibi sıkıştıracak görüntüyü.

Yapılmaz. Elgato fiyatları da çok pahalı olduğundan ben işlemcimi 5900X'e yükselttim. Şu an 1440p oyun oynarken 1080P60FPS yayın yapabiliyorum. Çift PC'nin masrafı çok çok oluyor. Yayın için kasa+elgato ve bunlara ek ses için Mixer.

Bence de yapılmaz abi çünkü Wi-Fi üzerinden görüntü aktarımı ne kadar sağlıklı olabilir ki Elgato'da bile bazen sorunlar yaşanabiliyor yani.

Bence de yapılmaz abi çünkü Wi-Fi üzerinden görüntü aktarımı ne kadar sağlıklı olabilir ki Elgato'da bile bazen sorunlar yaşanabiliyor yani.
Bence çok ileri düzey yayıncılık için çift pc ideal olabilir ama tek pc'de gayet yeterli ben ben ilk başladığımda i5 işlemcili 1660ti ekran kartlı laptopla yayın yaptım aylarca. Neredeyse hiç sorunda yaşamadım.

Geri
Yukarı