Elimde bulunan kitaplarımı nasıl satabilirim?

Jandarma

Centipat
Yer
İstanbul / Yenibosna
Arkadaşlar merhaba.

Elimde bulunan okuduğum ve okumadığım 100'e yakın kitap mevcuttur, bunları İstanbul ilinde fiyatlarını öldürmeden nasıl satabilirim? Yahut forumdan kitaba değer verip almak isteyen arkadaşlarım çıkar mı?

İnternet satış sitelerine ekle belki satabilirsin toplu şekilde,Sahaflar genel olarak düşük fiyat verirler eğer eski bir kitap değil ise...

Arkadaşlar merhaba.

Elimde bulunan okuduğum ve okumadığım 100'e yakın kitap mevcuttur, bunları İstanbul ilinde fiyatlarını öldürmeden nasıl satabilirim? Yahut forumdan kitaba değer verip almak isteyen arkadaşlarım çıkar mı?

Sosyal üzerinde 'İkinci El Satış Bölümü' mevcut oradan kitapları satışa çıkarabilirsiniz. Aralarından ilgilendiğim kitap çıkarsa ben alabilirim.

Sahaflar kitaplarının değerinin çok ama çok altına alırlar. Kitabın tanesine 2 ila 5 tl arasında fiyat biçerler, üzülürsün. Etiket fiyatından da satmaya çalışırsan hiç kimse almaz. İkinci el alım satım uygulamaları ya da sosyal medya üzerinden uygun fiyata satabilirsin.

Not: Sarraf, altın ve gümüş gibi hammaddeleri alıp satan kişidir; sahaf, eski kitapları alıp satan kişi.

Nickinden yola çıkarak tahmin ettim kitapları biraz 😄 Saygı duyuyorum fikrine kolay gelsin şimdiden 🙂

Yok hayır, düşündüğün tarzda kitaplar değil. :D
Felsefe ve edebiyat kitapları kendileri. Felsefeyi gençlerin düşünmesini istemedikleri için okutmazlar, edebiyatı da gençlerimiz sevgiye zaten değer vermedikleri için kendileri okumazlar. :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı