Elimdeki PC GeForce NOW'da oynatır mı?

Celal637536

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese iyi forumlar. Bir sorum olacaktı, şu an elimde bir laptop var. GeForce NOW üyeliği almak istiyorum üzerinde oyun oynayabilmek için. Linkini aşağıya bırakıyorum. Oyun oynayabilmem için yeterli midir acaba? Yardımcı olursanız sevinirim.

PC:
(Bendeki işlemci N5030 bundaki N5000, bendeki daha iyi onun haricinde her şey aynı.)

Linke tıklayamayanlar için yazdım:
CPU: Intel Pentium Silver N5030.
GPU: Dahili grafik birimi(Intel HD Graphics)
RAM: 4 GB.
SSD: 128 GB.

En kötü PC'de bile Geforce Now çalışır pek denilemez. Çünkü sisteminizin en azından 1080p videoyu akıcı oynatması ve GFN uygulamasını kasmadan açması lazım ki bunlar eski sistemler de bile sıkıntı olcak şeyler değil. Onun dışında sizin sistem GFN için yeterli fakat internet önemli bu seferde. İnternetiniz nasıl?

Konu sahibi arkadaşım kullanabilir gözüküyor. Bilgisayarı kurtarıyor.

Teşekkür ederim arkadaşlar herkese iyi forumlar zamanınızı ayırdığınız için teşekkür ederim. Kısacası kullanabilirim demek oluyor bu sanırım :)
En kötü PC'de bile Geforce Now çalışır pek denilemez. Çünkü sisteminizin en azından 1080p videoyu akıcı oynatması ve GFN uygulamasını kasmadan açması lazım ki bunlar eski sistemler de bile sıkıntı olcak şeyler değil. Onun dışında sizin sistem GFN için yeterli fakat internet önemli bu seferde. İnternetiniz nasıl?
50Mbit Fiber internette sıkıntı yok :)
Konu sahibi arkadaşım kullanabilir gözüküyor. Bilgisayarı kurtarıyor
Teşekkürler :)

Arkadaşlar herkese iyi forumlar. Bir sorum olacaktı, şu an elimde bir laptop var. GeForce NOW üyeliği almak istiyorum üzerinde oyun oynayabilmek için. Linkini aşağıya bırakıyorum. Oyun oynayabilmem için yeterli midir acaba? Yardımcı olursanız sevinirim.

PC:
(Bendeki işlemci N5030 bundaki N5000, bendeki daha iyi onun haricinde her şey aynı.)

Linke tıklayamayanlar için yazdım:
CPU: Intel Pentium Silver N5030.
GPU: Dahili grafik birimi(Intel HD Graphics)
RAM: 4 GB.
SSD: 128 GB.
Eğer buz dolabına bile bir görüntü aygıtı bağlarsan GeForce Now'ı kullanabilirsin.

Kullanırsın, ben kendim eski bilgisayarımda kullandım, o internet ile drop yemezsin fakat ekran kalitelerimiz düşük olduğu için aman aman bir görüntü kalitesi göremezsin. Performansı iyi olacaktır, ama YouTube'den 720p video izlerken bilgisayarında ne kadar hissediyorsan o kaliteyi, bu da aynı o şekilde.

Kendi eski bilgisayarında sahip olduğun nispeten büyük sistemler gereken oyunları oynarken emin ol çok şaşıracaksın, bende öyle olmuştu :D

Yeni konular

Geri
Yukarı